<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 159,90
159
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Solutions2Go
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
0764460630466
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Dakar Desert Rally PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Odważ się jechać w największych i najbardziej bezkresnych wyścigach pustynnych, jakie kiedykolwiek stworzono.Dakar Desert Rally oddaje prawdziwą szybkość i emocje największego wyścigu rajdowego od Amaury Sport Organisation na świecie, z szeroką gamą licencjonowanych pojazdów najlepszych światowych producentów, w tym motocykli, samochodów, ciężarówek, quadów i SSV. W grze zmierzysz się z unikalnymi wyzwaniami zarówno dla zagorzałych fanów symulacji terenowych, jak i zwykłych fanów wyścigów. Rywalizuj w zaciętych potyczkach sieciowych dla wielu graczy lub poruszaj się po rozległych, dzikich terenach w trybie dla jednego gracza.

CECHY GRY:

  • Autentyczne doświadczenie Dakar Rally - Ponad 30 etapów z oficjalnych wyścigów Dakar Rally z 2020, 2021 i 2022 roku, z oficjalnie licencjonowanymi pojazdami, zespołami i pilotami w trybach dla wielu i jednego gracza. Wszystko to w ogromnym, otwartym świecie, który nie ogranicza gracza co do torów i dróg. Gra obsługuje również szeroką gamę kierownic, zapewniając najlepsze wrażenia z jazdy.
  • Pory roku i dynamiczna pogoda - Wszystkie cztery pory roku i pełen cykl dnia i nocy. Niezależnie od tego, czy będziesz mieć do czynienia z przewalającymi się burzami piaskowymi, palącym słońcem pustyni, wyczerpującym deszczem i śniegiem, czy też głębokim błotem, musisz pokonać żywioły i konkurencję, aby wygrać.
  • Tryby dla jednego i wielu graczy - Ewoluuj ze swoją karierą Rally Raid w trybie dla jednego gracza lub rywalizuj ze znajomymi w sieciowych wydarzeniach.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Promocja cyfrowa do 23 marca!
Nie czekaj na dostawę!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Dakar Desert Rally" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.