99
90
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Wysyłka 7-14 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 7-14 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Curve Digital
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060760882099
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Hotshot Racing PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Hotshot Racing to niesamowicie szybka gra wyścigowa w stylu arcade, łącząca drift, ostrą oprawę graficzną w stylu retro i niesamowite wyczucie prędkości, aby stworzyć porywające wrażenia z jazdy.

Opracowana przez weteranów gier wyścigowych, firmy SUMO Nottingham i Lucky Mountain Games, gra Hotshot Racing to zupełnie nowe doświadczenie w prowadzeniu pojazdów, które wskrzesza klasyczną zręcznościową rozgrywkę z lat 90. i przenosi ją w czasy współczesne.16 torów wyścigowych zapewnia skręty, zakręty i proste sprzyjające szalenie szybkim wyścigom. Zmierz się ze środowiskiem nadmorskim, dżunglą, górskim i pustynnym Las Vegas, a każda trasa jest wymodelowana w najżywszych kolorach i z błękitnym niebem na milę.

Tryby Time Trial i Grand Prix zaspokoją potrzeby tych, którzy lubią rywalizować w klasycznych formatach wyścigów, podczas gdy tryby "Cops and Robbers" i "Drive or Explode" oferują nowe, porywające sposoby gry.

Każdy z trybów jest dostępny w trybie dla jednego gracza, dla czterech graczy na podzielonym ekranie i dla ośmiu graczy w sieci, natomiast tryb Time Trial jest przeznaczony tylko dla jednego gracza. Tryby dla pojedynczego gracza działają w zawrotnej prędkości 60 klatek na sekundę, zapewniając najszybsze możliwe odwzorowanie wyścigów.

Bij rekordy okrążeń, aby piąć się w górę w globalnych rankingach online, lub pobierz okrążenia duchów, aby zmierzyć się z najlepszymi.

  • POZNAJ NAJLEPSZYCH - Keiko, Xing, Mike, Alexa, Aston, Toshiro, Marcus i Viktor - ośmiu uzależnionych od prędkości kierowców, którzy poświęcili swoje życie dążeniu do zostania najlepszym kierowcą wyścigowym na świecie.
  • POTRZEBNY BOOST - Zdobądź boost, driftując i omijając przeciwników, i wyzwól jednorazowe uderzenie prędkości, aby zostawić ich w lusterku wstecznym
  • ŁAP DRIFT - Drifting jest kluczowy w Hotshot Racing. Boost ładuje się, gdy gracz driftuje, więc utrzymanie go przez jak najdłuższy czas jest niezbędne do zachowania maksymalnej prędkości podczas wyścigu.
  • DRIVE OR EXPLODE - W tym trybie do każdego samochodu dołączona jest bomba. Spadnij poniżej pewnej prędkości i BOOM! Prędkość wyzwalacza staje się coraz szybsza, zmuszając graczy do utrzymywania niewiarygodnie wysokich prędkości. Gliniarze i złodzieje - Złodzieje unikają gliniarzy. Policjanci łapią rabusiów, a tym samym nawracają ich na stronę policji, co prowadzi do ekscytującego testu umiejętności dla pozostałych przy życiu przestępców.
  • The Big Boss Bundle przynosi ekscytujące DLC do Hotshot Racing za darmo! Nowy tryb Barrel Barrage zapewnia najbardziej zapalającą akcję, a Boss Level Grand Prix wprowadza rozszerzony wybór szybkich torów wyścigowych.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Hotshot Racing" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.