129
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Graffiti Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060760882778
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Blue Fire PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Mroczny świat czeka - Przemierzaj zaginiony świat Penumbry, aby odkrywać wyjątkowe obszary wypełnione różnorodnymi przeciwnikami, ostrymi wyzwaniami platformowymi 3D, zadaniami, przedmiotami do zebrania i nie tylko.Wyrusz w niezwykłą podróż przez opustoszałe królestwo Penumbry i odkryj ukryte tajemnice tej dawno zapomnianej krainy. Zbadaj mistyczne świątynie, napotkaj ocalałych i podejmij się dziwnych zadań, aby zebrać cenne przedmioty. W trakcie swojej przygody wyrąb sobie drogę przez groźnych przeciwników, przemierzaj tajemnicze i opuszczone regiony, przeskakuj przez śmiertelne pułapki i ostatecznie opanuj sztukę poruszania się.

Cechy:
  • Nawiedzony świat - Przemierzaj zniszczony świat Penumbry, aby odkrywać wyjątkowe obszary wypełnione różnorodnymi wrogami, ostrymi wyzwaniami platformowymi 3D, misjami, przedmiotami do zebrania i nie tylko.
  • Wyrywaj sobie drogę przez wielkich przeciwników - napotykaj niebezpiecznych wrogów o różnych stylach walki i bierz udział w intensywnych, platformowych walkach z bossami Spotkaj osobliwych ocalałych - Minęło wiele czasu, odkąd Penumbra pogrążyła się w ciemności, ale ci, którzy przeżyli upadek królestwa, pomogą ci w podróży, aby odblokować cenne nagrody
  • Kolekcje - Penumbra, niegdyś bogate i bujne królestwo, jest pełna wielu przedmiotów do odkrycia, zdobycia, zebrania, sprzedania, handlowania i kupienia.
  • Ulepszenia - Żaden wielki wojownik nie może walczyć z niebezpieczeństwami czyhającymi w Penumbrze bez odpowiedniego wyposażenia. Ulepszaj swoje miecze, zbieraj cenne amulety i odblokowuj nowe umiejętności, aby zmienić się w zaciekłego wojownika.
  • Zagubieni w Pustce - Daleko od Penumbry znajduje się zaginiona kraina zwana Pustką.
  • Znajdź wejścia do Pustki na całym świecie, aby odkryć abstrakcyjne wyzwania platformowe, które wymagają wielkiego mistrzostwa, aby zebrać ukryte w nich cenne nagrody.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Blue Fire" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.