<
129
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Graffiti Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060760882778
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Blue Fire PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Mroczny świat czeka - Przemierzaj zaginiony świat Penumbry, aby odkrywać wyjątkowe obszary wypełnione różnorodnymi przeciwnikami, ostrymi wyzwaniami platformowymi 3D, zadaniami, przedmiotami do zebrania i nie tylko.Wyrusz w niezwykłą podróż przez opustoszałe królestwo Penumbry i odkryj ukryte tajemnice tej dawno zapomnianej krainy. Zbadaj mistyczne świątynie, napotkaj ocalałych i podejmij się dziwnych zadań, aby zebrać cenne przedmioty. W trakcie swojej przygody wyrąb sobie drogę przez groźnych przeciwników, przemierzaj tajemnicze i opuszczone regiony, przeskakuj przez śmiertelne pułapki i ostatecznie opanuj sztukę poruszania się.

Cechy:
  • Nawiedzony świat - Przemierzaj zniszczony świat Penumbry, aby odkrywać wyjątkowe obszary wypełnione różnorodnymi wrogami, ostrymi wyzwaniami platformowymi 3D, misjami, przedmiotami do zebrania i nie tylko.
  • Wyrywaj sobie drogę przez wielkich przeciwników - napotykaj niebezpiecznych wrogów o różnych stylach walki i bierz udział w intensywnych, platformowych walkach z bossami Spotkaj osobliwych ocalałych - Minęło wiele czasu, odkąd Penumbra pogrążyła się w ciemności, ale ci, którzy przeżyli upadek królestwa, pomogą ci w podróży, aby odblokować cenne nagrody
  • Kolekcje - Penumbra, niegdyś bogate i bujne królestwo, jest pełna wielu przedmiotów do odkrycia, zdobycia, zebrania, sprzedania, handlowania i kupienia.
  • Ulepszenia - Żaden wielki wojownik nie może walczyć z niebezpieczeństwami czyhającymi w Penumbrze bez odpowiedniego wyposażenia. Ulepszaj swoje miecze, zbieraj cenne amulety i odblokowuj nowe umiejętności, aby zmienić się w zaciekłego wojownika.
  • Zagubieni w Pustce - Daleko od Penumbry znajduje się zaginiona kraina zwana Pustką.
  • Znajdź wejścia do Pustki na całym świecie, aby odkryć abstrakcyjne wyzwania platformowe, które wymagają wielkiego mistrzostwa, aby zebrać ukryte w nich cenne nagrody.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Blue Fire" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.