CENA: 449,99
399
90
Oszczędzasz 50,09
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Turtle Beach
Kod:
731855032402
:
:
:

Headset EAR FORCE STEALTH 400 EU Turtle Beach PlayStation 3, PlayStation Vita, PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Nadszedł czas, by porzucić kable. Zestaw słuchawkowy Ear Force® Stealth 400 eliminuje połączenie kablowe słuchawek z kontrolerem lub konsolą, dzięku czemu możesz cieszyć się bezprzewodową i bezprzeszkodową grą na konsolach PS4 i PS3. Ponadto nowa konstrukcja jest lekka I wygodna, a wbudowane akumulatorki zapewniają ponad 15 godzin bezprzewodowej zabawy oraz szybki dostęp do regulacji dźwięku, zarówno w trybie gier jak I chat, oraz preselekcji EQ. Zestaw Stealth 400 zawiera także kabel do urządzeń mobilnych, możesz więc odbierać rozmowy I cieszyśc się wybornym dźwiekiem podczas gry w trybie mobile, na przykład na PS Vita.

Dopasowane, wygodne poduszki z oddychającej siatki .Cztery poziomy preselekcji EQ oraz duże, 50mm głośniki – dźwięk po prostu kopie po uszach! Dzięki wysokoczułemu, regulowanemu, usuwalnemu mikrofonowi, będzie cię wyraźnie słychać. Kabel do urządzeń mobilnych* w zestawie pozwoli ci słuchać muzyki, oglądać filmy lub grać na dowolnym urządzeniu. *Wsparcie urządzeń mobilnych tylko dla przewodowych rozmów telefonicznych i dźwięku stereo.

Krystalicznie czysty i bezprzewodowy Inteligentne przełączanie kanałów aby bezprzewodowy dźwięk był również bez przeszkodowy. Odbieraj wszystkie rozmowy i SMSy Podłącz telefon komórkowy, aby odbierać SMS-y oraz rozmowy podczas gry.Osobna regulacja głośności Ustawianie poziomu głośności gier i rozmów bezpośrednio na słuchawkach.Bateria-akumulator Pozbądź się baterii. Wbudowany akumulator gwarantuje ponad 15 godzin bezprzewodowego grania.Przestań krzyczeć! Kontrola mikrofonu pozwoli ci usłyszeć swój głos w słuchawkach, możesz więc przestać krzyczeć.Na wszystkie potrzeby Przez słuchawki Stealth 400 wszystko słychać lepiej: gry, rozmowy a nawet filmy i muzykę.

Podłączenia
Podłączenie audio konsoli: Optyczne
Podłączenie chat konsoli: USB
Podłączenie PS Vita/urządzeń mobilnych : 3.5mm
Zasilanie słuchawek: akumulator- Zasilanie nadajnika: USB

Zawartość opakowania
  • Zestaw słuchawkowy Ear Force® Stealth 400
  • Bezprzewodowy nadajnik Ear Force Stealth 400
  • Usuwalny mikrofon
  • Kabel do urządzeń mobilnych
  • Optyczny kabel cyfrowy
  • Kabel ładowania USB
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Naklejka Turtle Beach

Zobacz także

Nowa
ulepszona wersja!
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Headset EAR FORCE STEALTH 400 EU Turtle Beach" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.