<
139
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Premiera 02/12/2022
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Good Shepherd
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5056635600462
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

The Eternal Cylinder PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
W grze The Eternal Cylinder gracze kontrolują stado uroczych stworzeń zwanych Trebhums i muszą eksplorować dziwny, obcy świat wypełniony egzotycznymi formami życia, surrealistycznymi środowiskami i ciągłym zagrożeniem ze strony Cylindra, gargantuicznej, walcowatej struktury o starożytnym pochodzeniu, która miażdży wszystko na swojej drodze. W tym wyjątkowym obcym ekosystemie destrukcja świata w czasie rzeczywistym, sztuczna inteligencja zwierząt oraz organiczna eksploracja i układanki łączą się, aby zapewnić niezapomnianą przygodę.Twoje Trebhumy zaczynają na samym dole naturalnego łańcucha pokarmowego, ale mogą mutować i ewoluować, zyskując nowe atrybuty fizyczne i umiejętności poprzez zjadanie różnorodnej flory i fauny. Odkryj i zaadoptuj dziesiątki mutacji, w tym nowe umiejętności przemieszczania się, takie jak latanie i pływanie, aby dotrzeć do nowych obszarów, oraz nowe zmysły, które pomogą pokonać zagadki i niebezpieczeństwa. Twoje liczne Trebhumy mogą mieć różne mutacje, dzięki czemu możesz stworzyć niepowtarzalne stado. Każda mutacja zmieni również fizyczny wygląd Trebhumów, a ich łączenie pozwoli na tworzenie nowych, zaskakujących projektów stworzeń, które gracze będą mogli odkrywać w trakcie eksploracji tego wyjątkowego, obcego świata.

Cechy:

  • Niezapomniany Świat Obcych do odkrycia - Ciesz się bogatą różnorodnością wzorów Trebhum, ponieważ każda mutacja łączy się ze sobą, tworząc zaskakujące nowe stworzenia. Dzięki temu Twoje stado będzie się rozwijać w miarę odkrywania nowych obszarów.
  • Unikalny system mutacji - Mimo że Trebhumy są na ogół słabe i rozpoczynają życie na samym dole łańcucha pokarmowego, mają wyjątkową zdolność do mutacji i odblokowywania nowych umiejętności poprzez spożywanie naturalnych roślin jadalnych, które zamieszkują świat gry. Gracze muszą więc odkrywać i eksperymentować z szerokim wachlarzem owoców, flory i obcych stworzeń, aby odblokować nowe moce i opcje rozgrywki.
  • Trebhum dla każdego - Ciesz się bogatą różnorodnością wzorów Trebhum, ponieważ każda mutacja łączy się ze sobą, tworząc zaskakujące nowe stworzenia. Dzięki temu twoje stado może się rozwijać w miarę odkrywania nowych obszarów.
  • Biomy - Gracze muszą odkrywać przepiękny świat, który jest zaludniony niezapomnianymi widokami i unikalnymi krajobrazami, gdzie za każdym rogiem jest coś nowego do odkrycia.

Zobacz także

Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "The Eternal Cylinder" (PlayStation 5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.