Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 239,90
114
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Bandai
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3391892020694
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

JoJo’s Bizarre Adventure All Star Battle R PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Wszystkie JOJO łączą się! Walcz o swoje przeznaczenie!

JoJo's Bizarre Adventure jest najbardziej znana z charyzmatycznych bohaterów, którzy rzucają niezapomniane hasła ("yare yare daze...") i wykonują ponadprzeciętne ruchy, gdy tłuką się nawzajem przy użyciu sztuk walki i nadprzyrodzonych umiejętności.Teraz i ty możesz bić się ze swoimi ulubionymi bohaterami w JoJo's Bizarre Adventure: All-Star Battle R! All-Star Battle R to największa gra w historii serii, w której spotyka się 50 postaci z każdej części historii. Dzięki specjalnym trybom gry przeżyj popularne bitwy z każdej historii i zobacz, jak bohaterowie z różnych światów po raz pierwszy wchodzą w interakcję!

Cechy:

  • Oszałamiająca oprawa wizualna autentyczna dla stylu Hirohiko Arakiego - Oszałamiająca oprawa wizualna autentyczna dla stylu Hirohiko Arakiego JoJo's Bizarre Adventure: All Star Battle R oddaje pełną pasji ekspresję postaci, która jest typowa dla JoJo, pozwalając ci doświadczyć uniwersum JoJo z potężnymi obrazami, jakby manga Hirohiko Arakiego ożyła.   Swobodnie poruszaj postaciami stworzonymi przez Hirohiko Arakiego za pomocą własnych rąk i poczuj się jak we wnętrzu mangi, gdzie grafika i tekst spotykają się, by przywołać charakterystyczne "ゴゴゴゴ".
  • 50 grywalnych postaci ze wszystkich arkanów JoJo - Jonathan Joestar, Jotaro Kujo, DIO, Jolyne Cujoh i wiele innych postaci z JoJo's Bizarre Adventure zbierają się przez wiele pokoleń!  Dzięki 50 grywalnym postaciom ze wszystkich łuków, możesz przeżyć popularne bitwy z każdej historii i po raz pierwszy zobaczyć interakcję postaci z różnych światów!
  • Zupełnie nowe doświadczenie JoJo - Projekt gry JoJo's Bizarre Adventure: All Star Battle R została przebudowana w stosunku do oryginalnego systemu walki JOJO, z dostosowaniem tempa walki oraz dodaniem zatrzymań uderzeń i przerywników skoków.  Dzięki nowym nagraniom audio od aktorów głosowych z anime, jak również zaktualizowanej grafice, aby dopasować styl sztuki anime, pełna atmosfera serialu animowanego została zrealizowana!

Zobacz także

Modele Gundam
w super cenach!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "JoJo’s Bizarre Adventure All Star Battle R" (PlayStation 5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.