<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 239,90
199
90
Wysyłka od 12,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 7 szt.
Wydawca:
Bandai
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3391892020694
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

JoJo’s Bizarre Adventure All Star Battle R PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Wszystkie JOJO łączą się! Walcz o swoje przeznaczenie!

JoJo's Bizarre Adventure jest najbardziej znana z charyzmatycznych bohaterów, którzy rzucają niezapomniane hasła ("yare yare daze...") i wykonują ponadprzeciętne ruchy, gdy tłuką się nawzajem przy użyciu sztuk walki i nadprzyrodzonych umiejętności.Teraz i ty możesz bić się ze swoimi ulubionymi bohaterami w JoJo's Bizarre Adventure: All-Star Battle R! All-Star Battle R to największa gra w historii serii, w której spotyka się 50 postaci z każdej części historii. Dzięki specjalnym trybom gry przeżyj popularne bitwy z każdej historii i zobacz, jak bohaterowie z różnych światów po raz pierwszy wchodzą w interakcję!

Cechy:

  • Oszałamiająca oprawa wizualna autentyczna dla stylu Hirohiko Arakiego - Oszałamiająca oprawa wizualna autentyczna dla stylu Hirohiko Arakiego JoJo's Bizarre Adventure: All Star Battle R oddaje pełną pasji ekspresję postaci, która jest typowa dla JoJo, pozwalając ci doświadczyć uniwersum JoJo z potężnymi obrazami, jakby manga Hirohiko Arakiego ożyła.   Swobodnie poruszaj postaciami stworzonymi przez Hirohiko Arakiego za pomocą własnych rąk i poczuj się jak we wnętrzu mangi, gdzie grafika i tekst spotykają się, by przywołać charakterystyczne "ゴゴゴゴ".
  • 50 grywalnych postaci ze wszystkich arkanów JoJo - Jonathan Joestar, Jotaro Kujo, DIO, Jolyne Cujoh i wiele innych postaci z JoJo's Bizarre Adventure zbierają się przez wiele pokoleń!  Dzięki 50 grywalnym postaciom ze wszystkich łuków, możesz przeżyć popularne bitwy z każdej historii i po raz pierwszy zobaczyć interakcję postaci z różnych światów!
  • Zupełnie nowe doświadczenie JoJo - Projekt gry JoJo's Bizarre Adventure: All Star Battle R została przebudowana w stosunku do oryginalnego systemu walki JOJO, z dostosowaniem tempa walki oraz dodaniem zatrzymań uderzeń i przerywników skoków.  Dzięki nowym nagraniom audio od aktorów głosowych z anime, jak również zaktualizowanej grafice, aby dopasować styl sztuki anime, pełna atmosfera serialu animowanego została zrealizowana!

Zobacz także

Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "JoJo’s Bizarre Adventure All Star Battle R" (PlayStation 5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.