CENA: 139,90
118
90
Oszczędzasz 21,00
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Bandai
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3391892014686
Klasyfikacja PEGI:
Strach Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat

House of Ashes PS5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Antologia The Dark Pictures to seria samodzielnych, kinowych gier z gatunku horroru, w których decyzje podejmowane w grze determinują historię, jaką otrzymasz. House of Ashes to trzecia gra z tej serii.Irak, 2003 rok. Gdy konflikt zbliża się ku końcowi, agentka CIA Rachel King dołącza do elitarnej jednostki wojskowej, która przeprowadza nalot na podejrzany podziemny obiekt z bronią chemiczną w cieniu gór Zagros. Po dotarciu na miejsce jednostka wpada w zasadzkę lokalnego patrolu dowodzonego przez sierżanta Salima Othmana. Podczas walki trzęsienie ziemi otwiera zapadliska w ziemi, wrzucając obie strony do ruin pogrzebanej sumeryjskiej świątyni. W ciemnościach pod Pustynią Arabską budzi się coś złego. Dzikość i niepowstrzymanie, gniazdo starożytnych i nieziemskich stworzeń ma nową ofiarę do upolowania. Przerażające odkrycia i niemożliwe decyzje stoją przed ocalałymi, którzy starają się poruszać w podziemiach i uciec przed przerażającym zagrożeniem. Czy każdy z nich postawi na pierwszym miejscu własne przetrwanie, czy też odłożą na bok swoje lęki i osobiste rywalizacje, by walczyć razem jako jedność?

Cechy:
  • ZEJDŹ DO MROCZNEGO ABYSS - Przemierzaj podziemny labirynt i uciekaj przed nieziemskimi stworami, które znalazły sobie nową ofiarę do upolowania.
  • WROGOWIE TWOICH WROGÓW - Czy na pierwszym miejscu postawisz własne przetrwanie, czy też odłożysz na bok swoje lęki i osobiste rywalizacje, aby walczyć razem jako jedność?
  • NIE GRAJ SAM - graj online z przyjacielem lub maksymalnie 5 przyjaciółmi offline, dziel się swoją historią i współpracuj mądrze, aby ocalić swoją obsadę

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "House of Ashes" (PS5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.