<
299
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Tesura Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
8436016711784
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Tales of The Neon Sea Collector's Edition PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zawartość edycji:

  • Gra Tales of The Neon Sea
  • Plakat
  • Zestaw magnesów miejskich
  • Książka z pocztówkami
  • Ścieżka dźwiękowa
  • Pudełko kolekcjonerskie

Tales of the Neon Sea to pixel-artowa przygodówka w stylu retro, osadzona we w pełni realistycznym cyberpunkowym krajobrazie miejskim, w którym napotkasz liczne przedmioty do zbadania, ciekawe easter eggs i całą obsadę interaktywnych postaci niezależnych. Musisz przeanalizować każdy szczegół i odkryć prawdę, która czai się za ciężką mgłą...Wciel się w rolę Rexa, weterana, który stał się twardym detektywem. Badaj przestępstwa w przyszłym cyberpunkowym świecie, gdzie wspaniałe podniebne miasto zasłania słońce - ale neony nigdy nie gasną. Rozwiąż dziwną sprawę morderstwa, w której pojawiają się wskazówki dotyczące rebelii robotów...

Ponowne pojawienie się iluzji z przeszłości. Dziwna aparatura wewnątrz mózgu. Tajemnicza paczka z dowodami. Cień z maską w kształcie dzioba. Wszystko wskazuje na sprawę seryjnego morderstwa sprzed 13 lat... Półmechaniczny bóg manipuluje przeznaczeniem wszystkich w tej utopii. Buntownicy czają się w ciemności, w podziemnym świecie, gdzie rosną chaotyczne slumsy i cacka. Nasz detektyw będzie harcował w poszukiwaniu wskazówek i kończył niespełnione życzenia...

Cechy:

  • Trzymająca w napięciu narracja - Zbadaj miejsce zbrodni, przeanalizuj dowody i użyj swoich zdolności dedukcji, aby rozwiązać sprawę, kawałek po kawałku. Czy po opadnięciu mgły poznasz prawdę, czy też odkryjesz jeszcze większą tajemnicę?
  • Old School Pixel-art i szczegółowy projekt otoczenia - Oszałamiająca szczegółowość pixel-artu w stylu retro, połączona z nowoczesnym, nastrojowym oświetleniem i wspaniałymi efektami wizualnymi, ożywia ten wyjątkowy cyberpunkowy świat. Porywająca muzyka i oprawa dźwiękowa budują warstwy napięcia i tajemnicy na każdym kroku.
  • Wiele osiągnięć i elementów do zebrania - podczas odkrywania bogatej i szczegółowej historii czeka na ciebie wiele zabawnych, porywających osiągnięć. Masz ochotę na kolekcjonerską gorączkę? Nie chcesz tego przegapić.
  • Bogaty i zróżnicowany układ puzzli - Puzzle, które będą wyzwaniem dla twojej logiki, umiejętności obserwacji i cierpliwości! Wyzwania te umiejętnie łączą elementy narracyjne i środowiskowe, zaprojektowane tak, by urozmaicić Twoją podróż po tym dziwnym i pełnym życia świecie.

Zobacz także

Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Tales of The Neon Sea Collector's Edition" (PlayStation 5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.