CENA: 249,90
199
90
Oszczędzasz 50,00
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka 3-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 3-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Square Enix
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5021290092884
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat

Stranger of Paradise Final Fantasy Origin PS5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Pamięć o zmaganiach jest głęboko ukryta w ich sercach... W tym hardkorowym RPG akcji, Jack musi zmierzyć się z licznymi wyzwaniami i przywrócić światło kryształów do Cornelii, królestwa spowitego mrokiem.Stocz zaciekłe walki i pokonaj swoich wrogów. Czekają na ciebie liczne poziomy trudności i wiele zleceń oraz broni do spersonalizowania swojej grupy. To ty decydujesz, jak chcesz grać.

Czy przywrócenie światła kryształów przyniesie pokój czy nowy rodzaj mroku? A może coś jeszcze innego?

Cechy:

  • NAJOKROPNIEJSZE I NAJBARDZIEJ DYNAMICZNE BITWY SERII FF - fabułę ilustrują warstwy wymagającej akcji. Oprócz dynamicznych zdolności broni, bitwy są przerywane kultowymi akcjami i umiejętnościami z serii FF. Po wyczerpaniu wskaźnika Break przeciwnika do zera zadaj mu ostateczny cios za pomocą Soul Burst, roztrzaskując skrystalizowanego wroga na kawałki.
  • PRZEŁĄCZAJ SIĘ MIĘDZY DWOMA ZAWODAMI W TRAKCIE BITWY - Różne rodzaje broni, takie jak miecze, sztylety i włócznie, określają zawód postaci, gdy jest ona wyposażona. Zdobywaj nowe umiejętności i zawody dzięki systemowi ulepszania postaci, zwanemu drzewkiem zadań. Aby dopełnić obrazu, wyposażona broń i ekwipunek są odzwierciedlone w wyglądzie postaci.
  • NIEOGRANICZONE ŁAPY, GŁĘBOKIE CRAFTING I WIZUALNA KUSTOMIZACJA POSTACI - Po raz pierwszy w grze nie będącej MMO z serii FINAL FANTASY, każdy element ekwipunku będzie wizualnie przedstawiony w grze. Bogaty, satysfakcjonujący system rzemiosła i obfite łupy pozwolą ci dostosować całą twoją drużynę i wybrać, jak wyglądasz i jak grasz.
  • TRYB MULTIPLAYER - Doświadcz gry w kooperacji w grupie do 3 graczy dzięki trybowi multiplayer online. Ciesz się główną historią i misjami pobocznymi razem z przyjaciółmi.

Zobacz także

Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Stranger of Paradise Final Fantasy Origin" (PS5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.