149
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Premiera 02/12/2022
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Merge Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060264378043
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

The Outbound Ghost PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
The Outbound Ghost to przygodowa gra RPG o pomaganiu duchom w dostaniu się do zaświatów. Miasto Outbound jest dosłownie miastem duchów - domem dla niespokojnych duchów z nierozwiązanymi ziemskimi problemami, skazującymi je na wieczne nawiedzanie ich starych *ahem* miejsc.

Walcz z przeszłością, zdobywaj nowe umiejętności, rozwiązuj zagadki i odkrywaj tajemnice Outbound, aby pomóc jego nieżyjącym mieszkańcom odnaleźć spokój i uwolnić ich z kajdan upiornej otchłani.  • Kolorowe postacie - Spotkaj po drodze sympatyczną obsadę straszydeł, z których każde ma własną historię do odkrycia.
  • Starcia bojowe - Odblokuj postacie ze swojej przeszłości, takie jak Żal, Dobroć i Zazdrość, i używaj ich jako członków partii w bitwach turowych.
  • System odznak - przekształcaj materiały zdobyte podczas zwycięskich starć w odznaki, które można wyposażyć w celu uzyskania różnych efektów i zwiększenia statystyk.
  • Świat w 2,5D - urocze, papierowe postacie zamieszkują świat z głębią i szczegółami, tworząc wyraźnie przyciągający wzrok styl wizualny.

Zobacz także

POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nowa cena
tylko do 27.11!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "The Outbound Ghost" (PlayStation 5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.