Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 129,90
70
00
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Gearbox Software
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060760883638
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Tribes of Midgard Deluxe Edition PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Tribes of Midgard [Deluxe Edition] zawiera:
  • Grę podstawową
  • Kosmetyki Solarnej Walkirii
  • Zwierzątko Maniklo
  • Zwierzątko Soleyra

Głowa do góry, Giganci nadchodzą! Midgard jest oblężony przez nieproszonych gości. Mityczne stwory, śmiertelne duchy i gigantyczne brutale grożą sprowadzeniem Ragnaröka - końca świata! To do ciebie, potężny Einherjar, należy przerwanie wspaniałej uczty w Valhalli i powrót do Midgardu.Tam będziesz musiał stać się najlepszym wikingiem i przetrwać - a nawet przetrwać, aby ocalić swoją wioskę i świat przed całkowitym zniszczeniem. Na szczęście nie musisz radzić sobie sam: Twoje (w większości) nieustraszone plemię towarzyszy z kooperacji pomoże Ci zbudować obronę wioski i znaleźć skarby w rozległym, pięknym centrum handlowym, podczas gdy dzień zagłady będzie coraz bliżej. Ale nie pozwólcie, aby to powstrzymało wasze plemię przed najlepszą apokalipsą w waszym życiu. "Przetrwaj wikingów w Tribes of Midgard, wieloosobowej grze RPG akcji i survivalu o gigantycznych rozmiarach.

Cechy:
  • Przemierzaj wspaniałe nordyckie królestwo - odkrywaj lochy, zabijaj legendarne bestie i buduj w dowolnym miejscu, badając ogromne, proceduralnie generowane krainy podczas wyprawy po Ragnarök.
  • Zmierz się z kolosalnymi zmianami - chroń nasiono Yggdrasilu przed nocną inwazją Helthingów i współpracuj ze swoim plemieniem, aby stawić czoła nieustannemu zagrożeniu ze strony Jötnarów, epickich olbrzymów, które chcą roztrzaskać nasiono i otaczającą je wioskę na kawałki.
  • Wykuj swoją legendę wikingów - Wybierz klasę i ruszaj do walki w dziczy, poszukując zasobów do stworzenia epickiej zbroi i potężnej broni. Następnie uwolnij potężne zdolności i przygotuj sprytną obronę wioski, aby sprawić wrogom kilka przykrych niespodzianek. Zbierz plemię - Kiedy nadciągają Giganci, potrzeba całej wioski, aby ich pokonać!
  • Przemierzaj Midgard solo lub stwórz plemię składające się z maksymalnie 10 graczy w trybie kooperacji PvE online. Sprawdź swoje umiejętności wikingów w różnych trybach gry, odkrywając swój ulubiony styl gry.
  • Kontynuuj walkę - Przez cały rok, ograniczone czasowo wydarzenia sezonowe przynoszą większe wyzwania i jeszcze potężniejsze skarby do gry końcowej Midgard, w tym nowe sposoby na postępy i odblokowywane nagrody do wykorzystania w każdej grze.

Zobacz także

Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
w super cenach!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Tribes of Midgard Deluxe Edition" (PlayStation 5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.