CENA: 259,90
214
90
Oszczędzasz 45,00
Wysyłka od 12,90 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 3 szt.
Wydawca:
Sony
Kod:
711719321101

Sony HD Camera PS5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Używając nowej kamery Sony HD Camera przeznaczonej do konsoli PlayStation 5 pokażesz innym graczom swoje reakcje podczas rozgrywki. Wyposażona w dwa obiektywy kamera może rejestrować obraz w jakości 1080p oraz bez problemów współpracuje z narzędziami do usuwania tła w konsoli PS5.

Dzięki nim znajdziesz się w centrum uwagi widzów. Ponadto, kamera została wyposażona w podstawkę, która ułatwia montowanie jej nad lub pod telewizorem.

Nagrywanie obrazu w rozdzielczości Full HD
Dwa obiekty szerokokątne w kamerze Sony HD Camera do PS5 pozwolą Ci nagrać siebie w rozdzielczości Full HD 1080p podczas przeżywania najciekawszych momentów podczas rozgrywki.

Co więcej, wykorzystując przycisk tworzenia na bezprzewodowym kontrolerze DualSense możesz szybko nagrać film lub rozpocząć transmisję na żywo z rozgrywki i z obrazem z kamery.

Narzędzie do usuwania tła
Znajdź się w samym centrum swoich nagrań dzięki kamerze HD Camera oraz wbudowanym narzędziom do usuwania tła w konsoli PlayStation 5.

Podczas transmitowania rozgrywki będziesz widoczny na nagraniu (funkcja obraz-w-obrazie), a za pomocą zielonego ekranu przytniesz lub całkowicie usuniesz tło.

Wbudowana podstawka
W celu uzyskania perfekcyjnego ujęcia z kamery Sony HD Camera skorzystaj z wbudowanej w nią podstawki z możliwością regulacji. Dzięki niewielkiej konstrukcji umieścisz bezpiecznie kamerę nad lub pod telewizorem i w ten sposób uzyskasz idealne ujęcie pasujące do Twojego materiału.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Sony HD Camera" (PS5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.