CENA: 249,90
109
90
Oszczędzasz 140,00
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Activision
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
UL000034
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat
:

Prototype 2 Xbox 360

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
PROTOTYPE 2 to kontynuacja wydanej w połowie 2009 roku gry akcji, przedstawiającej losy niejakiego Aleksa Melcera, który poddany mutacjom wywołanym przez tajemniczego wirusa, zyskał nadludzkie umiejętności.

PROTOTYPE 2 stanowi rozwinięcie fabuły znanej z pierwowzoru. Tym razem jednak wcielimy się w zupełnie nową postać - sierżanta Jamesa Hellera, który całą winę, za śmierć bliskich wywołaną wirusem epidemii, zrzuca na Aleksa Melcera. Heller za wszelką cenę chce odnaleźć Mercera i zabić go. Po tym jak zostaje zainfekowany i nabiera umiejętności wcześniej widzianych wyłącznie u Melcera, obiera za cel walkę z rozprzestrzeniającym się wirusem i jego twórcami – Gentek i Blackwatch.Esencja rozgrywki pozostała ta sama - nadal poruszamy się swobodnie po mieście wykonując misje, kończące się niejednokrotnie pojedynkami z potężnymi bossami. Nasz bohater wciąż mutuje, zyskując coraz to nowe zdolności. Dzięki temu jest w stanie otoczyć się ochronną tarczą, wypuścić niebezpieczne macki, a nawet przemienić rękę w zabójcze ostrza…

Twórcy położyli nacisk na poprawę rozgrywki oraz postarali się o rozbudowanie misji, dzięki czemu gra oferuje zupełnie nowe doznania w stosunku do jej poprzedniczki. Gra doczekała się również usprawnień graficznych, co pozwoli cieszyć się rozgrywką na najwyższym poziomie.

Zamów w przedsprzedaży gręPROTOTYPE 2 by wejść w posiadanie limitowanej edycji RADNET i otrzymaj dostęp do ponad 55 ekskluzywnych cyfrowych dodatków… za darmo!RADNET - to kod do jednorazowego wykorzystania umożliwiający dostęp do ponad 55 dodatkowych, darmowych elementów gry jakie pojawiać się będą przez siedem tygodni od daty premiery gry. Pojawiać się będą one co tydzień i zawierać będą dodatkowe misje, wyzwania, nowe przedmioty dla naszego awatara, dynamiczne motywy oraz filmy opowiadające o produkcji gry i przede wszystkim – bonusowe mutacje, z których będzie można skorzystać podczas trybu fabularnego w PROTOTYPE 2. Fani gry, którzy wezmą udział we wszystkich tygodniowych wyzwaniach z RADNET otrzymają dostęp do specjalnej formy zmiennokształtności. Forma ta zostanie ogłoszona w marcu 2012. Zawartość edycji RADNET gry PROTOTYPE 2 dostępna będzie za darmo tylko dla tych, którzy kupią PROTOTYPE 2 z premierowej partii gry, na platformę playstation®3 i xbox®360, odznaczającej się naklejką z napisem RADNET EDITION.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Prototype 2" (Xbox 360).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.