59
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Namco
Kod:
3700577001789
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Dragon Ball: Raging Blast 2 Xbox 360

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Sequel konsolowej bijatyki Raging Blast, która ukazała się wyłącznie na konsole PS3 oraz Xbox 360. "Dwójka" także pozostaje dziełem przeznaczonym tylko na te maszynki.

Gracz wciela się w postać jednego z bohaterów świata Dragon Ball i przeprowadza nim masę walk. Ponadto gra przedstawia wycinek fabularny oparty na znanych i nieznanych nam przygodach z małego ekranu. Scenki przerywnikowe oglądać możemy pomiędzy kolejnymi walkami.

W Dragon Ball: Raging Blast 2 znajdziesz aż dziewięćdziesiąt różnych bohaterów, co jest rekordem, jeśli chodzi o produkcje oparte na licencji serialu. Porównując ten fakt z poprzedniczką, przybyło aż dwadzieścia postaci.Zachowano również stare plus dodano nowe areny. Tym razem otoczenie jest w większym stopniu destruktywne, co wpływa na przebieg całego pojedynku między dwoma wojownikami.

Oprawa graficzna prezentuje się w wysokiej rozdzielczości, a gra utrzymuje płynność wyświetlanego ekranu na poziomie sześćdziesięciu klatek na sekundę. Kamera podążająca za walczącymi osobami porusza się teraz znacznie szybciej. Dubbing pozostał w oryginalnej, japońskiej wersji językowej, a dialogi na ekranie tłumaczone są w języku angielskim.

Produkt posiada tryb wieloosobowy, w którym jednocześnie bawić się możne we dwóch. Wymaga to dla konsoli PlayStation 3 posiadania konta w usłudze internetowej PSN, zaś dla platformy Xbox 360 konta Gold w XBL.

  • sequel konsolowej bijatyki Raging Blast
  • dziewięćdziesiąt różnych bohaterów
  • destruktywne otoczenie
  • tryb wieloosobowy
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Figurki z gry CP77
nowa dostawa!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Dragon Ball: Raging Blast 2" (Xbox 360).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.