<
49
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Activision
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5030917096853

Call of Duty Modern Warfare 3 Xbox 360

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Call of Duty: Modern Warfare 3 kontynuuje wydarzenia z Call of Duty: Modern Warfare 2. Akcja gry rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, kiedy na skutek wydarzeń przedstawionych w poprzednich odsłonach gry na świecie wybucha III wojna światowa.

W grze znajduje się 15 misji o iście epickim rozmachu. W których gracz odwiedzi takie miejsca jak: Indie, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Somalia, Niemcy, Francja, Czechy i Zjednoczone Emiraty Arabskie.W Call of Duty: Modern Warfare 3 będzie możliwość wcielenia się w żołnierza oddziału SAS i agenta Służby Ochrony Federacji Rosyjskiej (FOS). W grze również pojawiają się postacie z poprzednich części serii oraz postacie dotąd nie występujące w które będziemy mogli się wcielić. Gra wykorzystuje autorski silnik IW 4.0. Który został gruntownie przebudowany na potrzeby nowej odsłony Modern Warfare.

Call of Duty: Modern Warfare 3 to nie tylko niesamowita kampania dla pojedynczego gracza. Tryb wieloosobowy będzie oferował nowe tryby oraz znany z poprzednich części tryb Spec Ops. Wraz z premierą trzeciej części zostanie uruchomiona usługa sieciowa, zrzeszającą wszystkich graczy Modern Warfare – Call of Duty ELITE.

Dzięki tej usłudze wszyscy gracze będą mieć możliwość analizowania swoich statystyk, czatować między sobą, brać udział w nowych wyzwaniach oraz pobierać już wydane i nadchodzące zestawy DLC. W przyszłości zaplanowano by usługa Call of Duty ELITE wspierała wszystkie już wydane i nadchodzące gry z serii Call of Duty.

  • 15 misji o iście epickim rozmachu
  • gra wykorzystuje autorski silnik IW 4.0.
  • rozbudowany tryb wieloosobowy

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Call of Duty Modern Warfare 3" (Xbox 360).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.