<
179
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Bandai
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
3391892022452
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat
:

LEGO Brawls Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Nowe wyzwania

Graj sam lub z przyjaciółmi
Zbuduj własnego bohatera-minifigurkę i bierz udział w bijatykach, aby zająć pierwsze miejsce w tej platformowej bijatyce na klocki dla wielu graczy, która wzorowana jest na kultowych zestawach LEGO®! Walcz sam lub ze znajomymi i przyjaciółmi!

Stwórz swojego najlepszego awanturnika
LEGO Brawls to pierwsza zespołowa gra zręcznościowa z elementami walki, której akcja rozgrywa się w świecie LEGO. Jest unikalną, dynamiczną platformówką dla wielu graczy, w której nie brakuje budowania, walk oraz śmiechu – w końcu jest to uniwersum LEGO! Zbieraj minifigurki oraz odblokuj ulepszenia, zbuduj swoją najlepszą minifigurkę-bohatera i walcz o najlepsze miejsce w światowym rankingu.Weź udział w potyczkach w krainach z epickimi motywami LEGO
Kluczowym aspektem gry jest możliwość budowania, personalizowania i ulepszania minifigurek-bohaterów z klocków LEGO, dzięki czemu gracz może nadać im unikalny styl, rys indywidualności oraz wypracować odpowiednią strategię.

Fani LEGO oraz brawlerzy, biorąc udział w bijatykach oraz rywalizując o najlepsze miejsce w globalnych rankingach, mogą odblokować minifigurki, a także zbierać ulepszenia i emotki, które wzorowane są na znanych światach z uniwersum LEGO.

Graj ze znajomymi dzięki trybowi wieloplatformowemu
Połącz siły z innymi, zakładając drużynę i bierz udział w potyczkach 4 kontra 4 lub graj w trybie battle royale, w którym „każdy gracz dba o siebie”. Dzięki wielu trybom gry każdy poziom oferuje unikalne wyzwania oraz warunki wygranej.

Walcz, zbuduj postać i osiągnij szczyt w światowych rankingach
Gra w nadchodzącej wersji umożliwia rozgrywkę wieloplatformową (cross-play), co pozwala graczom, niezależnie od wieku i używanej platformy, połączyć siły i wspólnie walczyć na poziomach z kultowymi motywami LEGO.

Dzięki wielu trybom gry poziomy zapewniają unikalne wyzwania oraz są zróżnicowane pod kątem warunków wygranej. Gracze mogą popisać się swoimi umiejętnościami przed Cesarzem Unagami, aby udowodnić, kto jest najlepszy w LEGO® NINJAGO® Prime Empire, zdobyć ulepszenia z głębin w LEGO NINJAGO Seabound oraz ćwiczyć Spinjitzu (w przebraniu kurczaka) w LEGO NINJAGO Legacy.

Na poziomie Piraci mogą wystrzelić swoje minifigurki z pokładowych dział, aby dołączyć do walki, a na Dzikim Zachodzie – wziąć udział w pojedynku na rewolwery. Mogą również walczyć o kontrolę nad bazą kosmiczną na poziomie Blacktron, wyzwolić pradawną moc w LEGO® Monkie Kid™, bronić swojego honoru w przebraniu minotaura na poziomie Rycerze oraz sterować UFO podczas chaotycznej inwazji w Alien Conquest.

Konfigurowalne brawlery
Gracze mogą mieszać i indywidualnie dopasowywać oficjalne klocki LEGO, aby stworzyć własne, unikalne minifigurki brawler.

Unikalne strategie
Gracze konfigurują własny zestaw doładowań, dostosowany do ich preferencji i stylu gry.

Ulubione przez fanów motywy ze świata LEGO
Walcz z legendarnymi motywami i zestawami LEGO.

Wiele trybów gry
Poziomy oferują unikalne wyzwania, warunki zwycięstwa oraz tryby dla wielu graczy.

  • Multiplayer Online: 1-8 graczy.
  • Tryb kooperacji online: 1-4 graczy.
  • Lokalny (offline) multiplayer: XBOX, NSW: 1-8 graczy; PS4, PS5: 1-4 graczy.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "LEGO Brawls" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.