189
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Microids
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
3701529508080
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat
:

Ufo Robot Grendizer The Feast of the Wolves Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Po raz pierwszy w historii gier wideo wejdź na pokład legendarnego robota Grendizera i walcz z siłami zła w obronie naszej planety Ziemi!

Przygotuj się na niezapomnianą przygodę z Grendizerem, słynnym wielkim robotem. Ta przygodowa gra akcji na podstawie kultowego anime przeniesie cię do serca uniwersum jej twórcy, Go Nagaia, i da szansę pilotowania najpotężniejszego z robotów, używając go do walki z siłami zła.Po zniszczeniu planety Fleed przez Imperium Vega, Książę Daisuke chroni się na naszej planecie. Zostaje przyjęty i adoptowany przez Genzo Umona, i zamieszkuje na farmie Shirakaba. Podczas gdy inwazja Vegi na Ziemię jest nieunikniona, Daisuke będzie bronił planety z pomocą Grendizera, ogromnego robota ukrytego głęboko w obserwatorium Genzo Umona. Z pomocą Koujiego Kabuto, książę z planety Fleed będzie nieustannie odpierał ataki Imperium Vega i walczył z ich straszliwymi robotami, Monstronefami, wysłanymi by go zniszczyć.

Wciel się w Daisuke i pilotuj jego wielkiego robota, biorąc udział w niesamowitych bitwach w wielu trybach rozgrywki: Pilotując Spazera (latający moduł, w którym znajduje się Grendizer), strzelając w trybie Shoot 'em up w TFO Koujiego Kabuto, oraz w trybie akcji/walki z kamerą trzecioosobową, sterując Grendizerem. Użyj jego kultowych i niszczycielskich ataków, aby zniszczyć przerażające Monstronefy i ocalić ziemię.

Jako Daisuke poznasz wiele ważnych postaci podczas sekwencji dialogowych w kultowych otoczeniach znanych z anime, pieczołowicie odtworzonych zgodnie z oryginalnymi projektami. Będziesz też zdobywać punkty doświadczenia podczas wypełniania misji i wymieniać je na nowe umiejętności i ulepszenia swoich mocy.

Emitowane ponad 40 lat temu kultowe anime Grendizer było inspiracją dla kilku pokoleń i kamieniem milowym w gatunku wielkich robotów dzięki bogatej w zwroty akcji historii. Kilka milionów ludzi na całym świecie wciąż pamięta jego przemiany i piorunujące pięści.

CECHY GRY:

  • Po raz pierwszy w historii graj jako Grendizer i Daisuke Umon w tej przygodowej grze akcji, której głównym bohaterem jest tytułowy metalowy kolos.
  • Wykonuj i ulepszaj słynne ataki wielkiego robota.
  • Znajdź wszystkie postacie, kultowe miejsca i wrogów z serialu telewizyjnego.
  • Nowe wrażenia z gry w kilku trybach: Akcji/bijatyki, strzelanki z perspektywy trzeciej osoby, strzelanki Shoot 'em up i eksploracji.
  • Zremasterowana, kultowa muzyka z oryginalnej serii, którą można cieszyć się przez całą grę.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Modele Gundam
w super cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Ufo Robot Grendizer The Feast of the Wolves" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.