CENA: 129,90
74
90
Oszczędzasz 55,00
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Maximum Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5016488136259
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Power Rangers Battle for the Grid Collector's Edition Xbox One

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Power Rangers: Battle for the Grid jest bijatyką 2,5D (gatunek łączy dwuwymiarową rozgrywkę z trójwymiarową oprawą graficzną) na licencji popularnego niegdyś serialu dla dzieci i młodzieży (a także pełnometrażowego filmu z 2017 roku) Power Rangers i powstałą w związku z 25-leciem marki. Produkcja oferuje prostą, ale widowiskową rozgrywkę i kilka trybów gry. Za stworzenie tego tytułu odpowiada studio nWay, a także firmy Hasbro oraz Lionsgate.Serial Power Rangers przedstawia historię kilkorga ludzi (najczęściej nastolatków), którzy zostają wybrani, by walczyć ze złem. Korzystają przy tym z zaawansowanej technologii – kostiumów (które pozwalają im zachować anonimowość i dzięki którym posiadają nadludzką moc) oraz potężnych, zmieniających postać maszyn bojowych (tzw. zordów – robotów, często przypominających wyglądem różnego rodzaju zwierzęta).

Zabawę w Power Rangers: Battle for the Grid rozpoczynamy od wyboru bohaterów – na liście znaleźć można kilkanaście postaci znanych z różnych wersji serialu (m.in. odmienne wcielenia poszczególnych wojowników, a także ich sojuszników oraz wrogów, np. Lorda Drakkona) i posiadających unikatowe zestawy ataków. Wybieramy równocześnie trzech herosów, pomiędzy którymi możemy swobodnie przełączać się w trakcie starcia.

System walki Power Rangers: Battle for the Grid zaprojektowano w taki sposób, by podstawy zabawy były bardzo łatwe do opanowania, jednak – jak chwalą się twórcy – gra ma też dość głębi, by przyciągnąć na dłużej. Nie znajdziemy tutaj żadnych skomplikowanych kombinacji ciosów i nie będziemy zmuszani do kręcenia ćwierć/półkoli na padzie – większość ataków możemy wykonać, wciskając pojedynczy przycisk.

Power Rangers: Battle for the Grid pozwala grać samotnie albo z kolegami. Osoby preferujące rozgrywkę dla pojedynczego gracza mogą skorzystać z fabularnego trybu Arcade, zaś gracze lubiący rywalizować z innymi mogą to robić zarówno lokalnie, jak i za pośrednictwem sieci Internet.

Co ważne, produkcja wspiera tzw. cross-play – posiadacze komputerów oraz konsol Xbox One i Nintendo Switch mogą grać razem (niestety nie dotyczy to graczy bawiących się na PlayStation 4). W podobny sposób – pomiędzy platformami – zapisywane będą postępy w rozgrywce (przykładowo, jeśli odblokujemy dodatkowy kostium, grając na komputerze, możemy z niego skorzystać także na Nintendo Switch – oczywiście pod warunkiem, że posiadamy obydwie wersje gry).

Power Rangers: Battle for the Grid posiada przyjemną dla oka, trójwymiarową oprawę graficzną, która dobrze oddaje charakterystyczny klimat Power Rangers. Modele postaci są szczegółowe i ładnie animowane – świetne wrażenie robią przede wszystkim widowiskowe animacje ataków specjalnych. Również plansze obecne w grze prezentują się przyzwoicie, wiernie odtwarzając różne miejsca znane z filmów i seriali.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Power Rangers Battle for the Grid Collector's Edition" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.