149
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Deep Silver
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
4020628633608
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat
:

Maneater Apex Edition Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Maneater [Apex Edition] zawiera:

  • Gra podstawowa
  • Maneater: Truth Quest DLC

Przeżyj ostateczną fantazję o mocy jako Apex Predator mórz - gigantyczny rekin! Terroryzuj przybrzeżne szlaki wodne. Rozrywaj pływaków i nurków na strzępy, daj ludziom powód, by się ciebie bali. Odgrywaj rolę i dostosuj swojego rekina dzięki wielu systemom opartym na statystykach. Rozwijaj różne części swojego ciała, aby poprawić ich funkcjonowanie, lub zwiększaj swoją wściekłość, aby doprowadzić do krótkiego szału karmienia.Maneater to RPG akcji dla jednego gracza, osadzony w bezlitosnych wodach wybrzeża Zatoki Perskiej. Walcz o przetrwanie na otwartym oceanie, bagnach i rzekach, gdzie niebezpieczeństwo czai się na każdej głębokości. Zanurz się w żywym, oddychającym świecie pełnym zagrożeń i nagród. Odkrywaj zatopione wraki, czaj się na bagnach lub po prostu przemierzaj otwarty ocean w poszukiwaniu zdobyczy, którą możesz się pożywić. Twoimi jedynymi narzędziami są rozum, szczęki i niesamowita zdolność do ewolucji w miarę jedzenia. Wszystko jest w menu... Zabij lub zostań zabity.

Maneater zawiera pełną kampanię fabularną, w której podążamy za rekinem szukającym zemsty za zamordowanie jego matki z rąk "łuskowatego" Pete'a. Morze nie jest wystarczająco duże dla nich obu, gdyż zmierzają do kulminacyjnej konfrontacji. "Scaly" Pete jest rybakiem, który został wychowany na opowieściach o tym, jak jego ojciec został zabity przez wielkiego białego. Rekiny nie dały jego ojcu litości, on w zamian okazuje bestii brak, polując na nie gdziekolwiek się znajdą.

Cechy:

  • Jedz, odkrywaj i rozwijaj się w grze RPG akcji z otwartym światem
  • Rozegraj pełną, opartą na fabule kampanię, której narratorem jest Chris Parnell. (Saturday Night Live, 30 Rock, Rick and Morty)
  • Żeruj na ludziach, zużywaj składniki odżywcze i znajduj rzadkie łupy z rekinów, aby ewoluować poza to, co przewidziała natura
  • Poznaj 7 dużych regionów, w tym zatoki na wybrzeżu zatoki, plaże kurortów, doki przemysłowe, otwarty ocean i wiele innych.
  • Poznaj żywy świat z pełnym cyklem dnia i nocy
  • Odblokuj i wyposaż różne ewolucje, które poprawiają i ulepszają Twojego rekina w miarę postępów w kampanii.
  • Strony myśliwskie i system nagród - ludzie walczą! Walka z różnymi typami łowców, od małych skiffów aż po straż przybrzeżną.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Modele Gundam
w super cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Maneater Apex Edition" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.