229
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka 5-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 5-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
2K Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
710425599903
:

New Tales from the Borderlands Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Stań do walki z bezwzględnymi władcami korporacji w tej narracyjnej przygodzie! W wiecznie rozdartej wojną metropolii Promethea, będziesz kontrolować Anu, Octavio i Fran w najgorszym dniu ich życia. Pomóż tej trójce sympatycznych nieudaczników w ich staraniach, by zmienić świat (a może nawet go ocalić)!Zmierz się z inwazją na planetę, złośliwym potworem z skarbca i kapitalistą o zimnym sercu w tej filmowej grze sensacyjnej, w której to, co się stanie, zależy od ciebie! W tym wyścigu na szczyt spotkaj się z różnorodną obsadą pełną odmieńców, zabójczych botów i gadających pistoletów! Nadszedł czas, aby walczyć z wyzyskiem i korporacyjną chciwością. Czas, aby Mayhem stał się twoim biznesem.

Cechy:

  • Zadecyduj o losach altruistycznej naukowiec Anu, jej ambitnego, "ulicznego" brata Octavio oraz zadziornej, rzucającej żabami Fran. Nie mając nic do stracenia, a wszystko do zyskania, będziesz przebijać się przez tę porywającą, pięcioczęściową historię!
  • Kresy to nie tylko dom dla łowców skarbów, psycholi i prezesów korporacji zbrojeniowych - to także miejsce pełne zdegradowanych, nieustraszonych cywilów, którzy starają się przeżyć. Dzięki wielu powracającym i świeżym twarzom, ta niezapomniana opowieść z pewnością zachwyci nowych i starych fanów.
  • Decyzje, które podejmujesz, decydują o tym, jak zakończy się twoja historia w nieoczekiwany sposób. Czy to wizja Anu o wszechświecie, który sprzedaje więcej niż broń, marzenia Octavio o sławie i fortunie, czy mroźna intryga Fran o zemście - ich sukces lub porażka zależy od ciebie

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "New Tales from the Borderlands" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.