Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 199,90
149
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Nacon
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3665962016079
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat
:

The Lord of the Rings Gollum Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
The Lord of the Rings™: Gollum™ to napędzana fabułą przygodówka akcji. Wyrusz w niebezpieczną podróż jako Gollum, ścigając jedyną rzecz, która jest dla niego cenna. Gollum jest zręczny i przebiegły, ale także rozdarty przez swoją rozdwojoną osobowość. Jeden umysł, dwa ego - ty decydujesz!

Wysportowany i zwinny, podstępny i sprytny. Gollum, napędzany pragnieniem ponownego uchwycenia w swoje ręce tego, co stracił, jest jedną z najbardziej fascynujących postaci w świecie Władcy Pierścieni™. Widział rzeczy, których inni nie mogą sobie wyobrazić, przeżył rzeczy, o których inni nie śmieliby wspomnieć. Rozdarty przez swoją rozdwojoną osobowość, może być złośliwy i nikczemny jako Gollum, ale towarzyski i ostrożny jako Sméagol.NIEOPOWIEDZIANA OPOWIEŚĆ
Choć jest to kluczowa część historii J.R.R. Tolkiena, wiele części wyprawy Golluma nie zostało jeszcze dokładnie opowiedzianych. We Władcy Pierścieni™: Gollum™ masz okazję doświadczyć tej historii. Od czasu, gdy był niewolnikiem pod Mroczną Wieżą, po pobyt u elfów z Mirkwood.
Użyj skradania, zwinności i sprytu, aby przetrwać i pokonać to, co czeka na Ciebie. Wspinaj się, skacz i chwytaj się drogi obok niebezpieczeństw lub w korzystnych miejscach.

WYBORY MAJĄ ZNACZENIE
Choć Gollum nie jest wojownikiem, to w przeciwieństwie do niego potrafi zabić nieostrożnego wroga, gdy nadarzy się okazja - lub pozbyć się go w bardziej kreatywny i nikczemny sposób.
Decyzje, które podejmujesz i sposób gry mają bezpośredni wpływ na osobowość Golluma: Zawsze walcząc między dwoma stronami uosabianymi przez Golluma i Sméagola, to ty decydujesz, czy ciemniejsza strona Golluma weźmie górę, czy też w tym, co kiedyś było Sméagolem, pozostanie iskra rozsądku. Jeden umysł, dwa ego - Ty decydujesz!

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "The Lord of the Rings Gollum" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.