CENA: 159,90
89
90
Oszczędzasz 70,00
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Kalypso Media
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
4260458360620
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat

Shadows Awakening Xbox One

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Shadows: Awakening to najnowsza produkcja spod szyldu Heretic Kingdoms, czyli serii gier RPG akcji zapoczątkowanej w 2004 roku przez Kult: Heretic Kingdoms.

Tytuł stanowi kompletne wydanie gry Shadows: Heretic Kingdoms, której pierwszy rozdział zadebiutował w 2014 roku, z kolei drugi miał zostać udostępniony w późniejszym terminie w formie nieodpłatnego, niesamodzielnego dodatku.
Po bankructwie odpowiedzialnej za jej wydanie firmy bitComposer Games prawa do marki przejęła firma Kalypso Media, która powierzyła opracowanie opisywanej tutaj pozycji autorom oryginału, czyli zespołowi Games Farm.Wydarzenia, w jakich bierzemy udział w Shadows: Awakening, przedstawiono w rzucie izometrycznym.
W trakcie gry przemierzamy zróżnicowane lokacje, walczymy z hordami napotkanych przeciwników oraz wykonujemy rozmaite zadania fabularne i misje poboczne, zlecane przez postacie neutralne.
Twórcy oddają do naszej dyspozycji piętnastu grywalnych herosów zróżnicowanych nie tylko pod kątem specjalizacji i umiejętności bojowych, ale i osobowości.
Mowa zarówno o bohaterach sławionych w pieśniach, jak i o rozmaitych typach spod ciemnej gwiazdy, a nawet potworach.
Z tej pokaźnej puli wybieramy trzech protagonistów, gwarantując sobie możliwość przełączania się pomiędzy nimi w dowolnym momencie, dzięki unikalnym zdolnościom naszego demona może on przeobrazić się w wybranego przez nas herosa.
Oprócz tego w każdej chwili można wcielić się bezpośrednio w Pożeracza, co przenosi nas do alternatywnego świata upiorów, w ten sposób możemy stawić czoła przeciwnikom nieobecnym w fizycznej rzeczywistości, przekradać się za ich plecami, a także rozwiązywać niektóre zagadki logiczne, tym samym popychając akcję do przodu.
W miarę postępów w przygodzie otrzymujemy dostęp do coraz potężniejszego ekwipunku – mowa o uzbrojeniu i pancerzach chroniących prowadzonego do boju śmiałka przed obrażeniami; posiadane przedmioty można dodatkowo ulepszyć, wykorzystując rozbudowany system craftingu.
Oczywiście nie bez znaczenia pozostają punkty doświadczenia zdobywane zarówno w zamian za eliminację adwersarzy, jak i za realizację misji – bohaterowie awansują na kolejne poziomy, gwarantując sobie dostęp do coraz potężniejszych umiejętności bojowych

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Shadows Awakening" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.