219
90
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
2K Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5026555362610
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

PGA Tour 2K21 Xbox One

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
PGA TOUR 2K21 to realistyczny symulator golfowy. W grze znalazły się licencjonowane pola golfowe oraz prawdziwi zawodnicy. Za produkcję odpowiada HB Studios. Wydaniem zajęło się 2K Sports.W PGA TOUR 2K21 gracz rozpoczyna zabawę od stworzenia własnej postaci, która będzie jego awatarem w trakcie zabawy. Do tego celu przygotowano edytor pozwalający na dostosowanie wyglądu zawodnika (w tym także jego ubrań). Następnie bierze on udział w zawodach odbywających się na faktycznie istniejących polach golfowych i mierzy się z 11 rywalami, wśród których znaleźć można np. Justina Thomasa.

Tytuł kładzie duży nacisk na realizm rozgrywki, dlatego też twórcy przygotowali zaawansowaną fizykę odpowiadającą za to, co dzieje się na ekranie. Podczas zawodów należy odpowiednio dobrać siłę i kąt uderzenia piłeczki golfowej, uwzględniając przy tym przeszkody, jakie znajdują się na jej torze lotu oraz panujące warunki atmosferyczne. Dla rozpoczynających przygodę z golfem przygotowana została opcja sugerowania trajektorii piłeczki.

Dodatkowo gra oferuje narzędzie, które pozwala stworzyć własne pole golfowe. Gracz może dobrać liczbę dołków, roślinność oraz ukształtowanie terenu. Łącznie, w tym celu, otrzymuje ponad tysiąc różnych obiektów.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Gry z serii KH
w nowych cenach!
Zobacz wszystkie figurki z serii!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "PGA Tour 2K21" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.