CENA: 249,90
159
90
Oszczędzasz 90,00
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Fulqrum Publishing
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
4020628692162
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat
:

King's Bounty II Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zamówienie przedpremierowe King's Bounty II [Day One Edition] zawiera:
  • Elite Guard Premium Pack
  • Pancerna Tarcza Księcia
  • Firehand Golems (jednostka)
  • Flamin Eagles (jednostka)
  • Hounds of War Warhorse

King's Bounty II to długo oczekiwany sequel legendarnej serii gier wideo King's Bounty, jednego z najbardziej kultowych przedstawicieli gatunku turowych RPG. Gra oferuje graczom prawdziwie wciągające doświadczenie z turową walką, która dodaje wagi do każdej ich decyzji, czy to prowadząc armię do walki z nieżyjącymi horrorami, czy też wchodząc w interakcje z innymi postaciami w różnych krainach.



Rozszerzenie tej spuścizny o zupełnie nową epicką historię, frakcje, wrogów i nowe funkcje, aby wykuć otwarty i łamiący się świat fantasy Antara. Z królestwami w rozsypce, hrabstwami domagającymi się niezależności, bandytami grasującymi na drogach, wszystkimi zamorskimi narodami, które odrzuciły władzę króla nad nimi, i zepsutymi stworzeniami czyhającymi na nieostrożnych, nowi przypadkowi bohaterowie pojawiają się jako ostatnia nadzieja.

Są zdeterminowani, by zaprowadzić porządek w tym chaosie. Wciel się w jednego z nich, rekrutując, rozwijając i dowodząc swoją osobistą armią w nieliniowej przygodzie pełnej zdrady, poświęcenia i przetrwania. Walcz o własną przyszłość, przechytrz wroga w unikalnej walce turowej, podejmuj trudne decyzje i doświadcz intensywności jednej z klasycznych sag w nowy, ekscytujący sposób.

Cechy:
  • WCIĄGAJĄCA I NAPĘDZAJĄCA CHARAKTEREM EPICKA HISTORIA - Wciel się w jednego z trzech głównych bohaterów, ratując i budując swoją osobistą armię w podróży pełnej przywództwa, przetrwania i poświęcenia. W miarę odkrywania królestwa, twoja historia zmienia się wraz z rozwojem postaci i kształtowaniem jej ideałów: Siła, Anarchia, Porządek i Finezja. Każda decyzja, którą podejmiesz podczas podróży, będzie miała znaczący wpływ na wynik Twojej historii.
  • UNIKALNY, WIELKI ŚWIAT DO ODKRYCIA - Świat Antary jest otwarty i gotowy do eksploracji. Odkryj ukryte miejsca, wypełnione niewypowiedzianymi skarbami i niebezpiecznymi wrogami, z oszałamiającą grafiką i porywającą kinematografią, utrzymując epickie high fantasy rozpaczliwej, obejmującej całe królestwo walki. Antara jest rozległym domem dla tysiąca cudów, sekretów i unikalnych stworzeń, które gracze mogą odkryć.
  • MOŻLIWOŚĆ DOSKONAŁEGO DOSKONALENIA SQUADÓW I WYPOSAŻENIA - Każdy oddział armii ma swój własny zestaw umiejętności i wygląd. Zbuduj armie ludzi, elfów, trolli i innych stworzeń, które będą walczyć z tobą przez większość przygody, rozwijając trwałe więzi lub rywalizację. Ulepszaj ich i swoje osobiste umiejętności za pomocą łupów zebranych w wielkim świecie fantasy.
  • TAKTYCZNA GŁĘBOKOŚĆ NA POLU BITWY - Środowisko i krajobraz mają znaczenie w King's Bounty II Gracze napotkają zróżnicowane rodzaje terenu, co bezpośrednio wpłynie na taktykę pola bitwy. Od nowych funkcji, takich jak linia wzroku dla jednostek dystansowych, po wyzwania związane z trasą - każda bitwa jest na swój sposób wyjątkowa.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Abonamenty
Karty przedpłacone
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "King's Bounty II" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.