<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 189,90
112
83
Wysyłka od 12,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Milestone
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
8059617109059
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Monster Energy Supercross 2 Xbox One

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Kontynuacja popularnej gry na licencji zawodów Monster Energy Supercross. Bierzemy udział w wyścigach motocyklowych typu supercross, mierząc się ze znanymi zawodnikami na torach pełnych rozmaitych, efektownych przeszkód.

Druga odsłona Monster Energy Supercross: The Official Videogame znacząco rozwija formułę poprzednika. Model jazdy jest znacznie bardziej realistyczny, a utrudnienia na trasach zostały wierniej odwzorowane. W grze znalazło się też ponad 3 tysiące przedmiotów do personalizacji jednośladów oraz zawodników, pozwalających na zmianę wyglądu oraz wybranie animacji wyświetlanej po zwycięstwie. Ponadto powraca edytor tras, z nowy opcjami, osobnym samouczkiem oraz możliwością dzielenia się swoimi projektami w internecie.Twórcy tytułu dostarczyli bardziej rozbudowany tryb kariery. W jego ramach musimy dbać nie tylko o wyniki na zawodach, lecz także o relacje z fanami, rywalami oraz sponsorami. Oprócz tego możemy wziąć udział w pojedynczych wyścigach przeciwko zawodnikom kierowanym przez sztuczną inteligencję lub zmierzyć się z innymi graczami w trybie sieciowym.

Monster Energy Supercross: The Official Videogame 2 powstało na silniku Unreal Engine 4, dzięki ctemu tytuł oferuje estetyczną oprawę wizualną. Uwagę zwracają szczegółowe modele pojazdów oraz twarze zawodników, a całość uzupełnia solidne udźwiękowienie.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Monster Energy Supercross 2" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.