119
90
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Premiera 30/03/2021
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Soedesco
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
8720153839914
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Kaze and the Wild Masks Xbox One

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Kaze and the Wild Masks to gra platformowa przeznaczona dla posiadaczy platformy XONE, PS4 i PC. Prace nad produkcją rozpoczęły się kilka lat przed jej premierą. Cristiano Bartel stworzył prototyp, który został później rozwinięty w pełnoprawny tytuł przy pomocy ekipy VOX Game Studio.Akcja Kaze and the Wild Masks ma miejsce w fantastycznej krainie Carrotland. Pewnego dnia spadła na nią kometa, zmieniając rośliny w niebezpieczne istoty. Jedynym ratunkiem dla mieszkańców jest króliczka Kaze.

Produkcja jest hołdem dla klasycznych platformerów. Wśród inspiracji deweloperzy wymieniają takie projekty jak Donkey Kong Country, Sonic i Crash Bandicoot. Rozgrywka w Kaze and the Wild Masks odbywa się w dwóch wymiarach. Gracze sterują tytułową bohaterką, która jest zwinna, potrafi skakać przeciwnikom na głowy czy wykorzystywać swoje długie uszy podczas przechodzenia po linie oraz w trakcie szybowania. Ponadto w czasie przygody Kaze znajduje specjalne maski. Po ich założeniu, zyskuje dostęp do nowych mocy. Np. maska ptaka pozwala jej latać, a rekina pływać. Choć rozgrywka jest stosunkowo prosta i opiera się właściwie tylko na wykorzystywaniu dwóch przycisków, to z czasem poziom trudności wzrasta i trzeba dokładnie mierzyć skoki, płynnie przechodzić z jednej umiejętności do drugiej i wykazywać się nie lada zręcznością podczas pokonywania kolejnych przeszkód.

Kaze and the Wild Masks na platformę XONE, PS4 i PC wygląda jak nowoczesne wcielenie 16-bitowej platformówki. Gra działa w wysokiej rozdzielczości, jest bardzo dobrze animowana, ale dzięki technice pixel art z ekranu wylewa się retro klimat, który potęguje klasyczna rozgrywka.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Konsole Switch
sprawdź ofertę
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Kaze and the Wild Masks" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.