119
90
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Premiera 31/12/2020
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Soedesco
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
8720153839914
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Kaze and the Wild Masks Xbox One

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Kaze and the Wild Masks to gra platformowa przeznaczona dla posiadaczy platformy XONE, PS4 i PC. Prace nad produkcją rozpoczęły się kilka lat przed jej premierą. Cristiano Bartel stworzył prototyp, który został później rozwinięty w pełnoprawny tytuł przy pomocy ekipy VOX Game Studio.Akcja Kaze and the Wild Masks ma miejsce w fantastycznej krainie Carrotland. Pewnego dnia spadła na nią kometa, zmieniając rośliny w niebezpieczne istoty. Jedynym ratunkiem dla mieszkańców jest króliczka Kaze.

Produkcja jest hołdem dla klasycznych platformerów. Wśród inspiracji deweloperzy wymieniają takie projekty jak Donkey Kong Country, Sonic i Crash Bandicoot. Rozgrywka w Kaze and the Wild Masks odbywa się w dwóch wymiarach. Gracze sterują tytułową bohaterką, która jest zwinna, potrafi skakać przeciwnikom na głowy czy wykorzystywać swoje długie uszy podczas przechodzenia po linie oraz w trakcie szybowania. Ponadto w czasie przygody Kaze znajduje specjalne maski. Po ich założeniu, zyskuje dostęp do nowych mocy. Np. maska ptaka pozwala jej latać, a rekina pływać. Choć rozgrywka jest stosunkowo prosta i opiera się właściwie tylko na wykorzystywaniu dwóch przycisków, to z czasem poziom trudności wzrasta i trzeba dokładnie mierzyć skoki, płynnie przechodzić z jednej umiejętności do drugiej i wykazywać się nie lada zręcznością podczas pokonywania kolejnych przeszkód.

Kaze and the Wild Masks na platformę XONE, PS4 i PC wygląda jak nowoczesne wcielenie 16-bitowej platformówki. Gra działa w wysokiej rozdzielczości, jest bardzo dobrze animowana, ale dzięki technice pixel art z ekranu wylewa się retro klimat, który potęguje klasyczna rozgrywka.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nowa
ulepszona wersja!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Kaze and the Wild Masks" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.