219
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Sega
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5055277051908
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat
:

Sonic Superstars Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Nowe emocje. Klasyczne emocje.

Przeżyj przygodę na mistycznych wyspach Northstar w tej zupełnie nowej odsłonie klasycznej, szybkiej platformówki 2D Sonic. Graj jako Sonic, Tails, Knuckles i Amy Rose i wykorzystaj zupełnie nowe moce Emerald, aby poruszać się i atakować na nowe, dynamiczne sposoby.Poruszaj się po wspaniałych, nigdy wcześniej nie widzianych środowiskach solo lub z maksymalnie trzema innymi graczami i powstrzymaj Dr. Eggmana, Fanga i tajemniczego nowego przeciwnika przed przekształceniem gigantycznych zwierząt na wyspach w Badniki, zanim będzie za późno!

Cechy:

  • Nowe spojrzenie na klasykę - Znana i lubiana platformówka 2D Sonic z szybkim przewijaniem bocznym, przeprojektowana z grafiką 3D, nowymi mocami i umiejętnościami, zupełnie nowym otoczeniem i nowymi sposobami gry! Nigdy wcześniej nie grałeś w klasycznego Sonica w ten sposób!
  • Graj jako ulubione postacie - wybierz spośród Sonica, Tailsa, Knucklesa i Amy Rose i wykorzystaj ich unikalne zdolności, aby utorować sobie drogę przez Wyspy Northstar, ścigając się, aby pokonać Dr. Eggmana, który połączył siły ze starym nemezis, Fangiem.
  • Wykorzystaj moc Szmaragdów Chaosu - Mnóż się, pływaj po wodospadach, zmieniaj formę i nie tylko dzięki mocom Szmaragdów Chaosu.
  • Więcej znajomych, więcej zabawy - po raz pierwszy w grze Sonic możesz rozegrać całą kampanię z maksymalnie 3 innymi graczami w trybie kooperacji dla czterech graczy.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Sonic Superstars" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.