Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 169,90
147
21
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
505 Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
8023171046624
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat
:

Crime Boss Rockay City Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Upewnij się, że jesteś podłączony - Rockay City nie tylko wygląda i czuje się jak w latach 90-tych, znajdziesz tam również kilka znajomych twarzy. Począwszy od charyzmatycznego Travisa Bakera (Michael Madsen) i jego zespołu planistów i handlarzy (Michael Rooker, Kim Basinger, Danny Glover i Damion Poitier), po szefów konkurencyjnych gangów (Danny Trejo i Vanilla Ice) i sprawiedliwego szeryfa Norrisa (Chuck Norris): nie chodzi o to, co znasz, ale o to, kogo znasz. Trzymaj swoich przyjaciół blisko... - Wskocz do kooperacyjnego multiplayera PVE i planuj oraz przeprowadzaj ekscytujące ataki i skoki z maksymalnie czterema graczami. Jeśli zawiedziesz, odejdziesz z pustymi rękami, ale jeśli odniesiesz sukces, zostaniesz sowicie wynagrodzony. ...A Twoi wrogowie jeszcze bliżej - Wciel się w postać Bakera, który buduje swoje imperium, wykorzystując strategię, spryt i siłę ognia, aby systematycznie podkradać terytorium konkurencyjnym gangom.Zwycięstwo w wojnie o terytorium nie będzie jednak łatwe, ponieważ bossowie Dollar Dragon, Hielo, Cagnali i Khan próbują zagarnąć miasto dla siebie, a szeryf Norris dąży do zatrzymania cię na drodze. Każdy napad w stylu roguelike z lat 90. będzie w równym stopniu nagradzał i karał. Najlepszą zemstą jest ogromny sukces - To nie są tylko bezimienne bandziory, to prawdziwi ludzie z naturalnie dużymi problemami. Dowiedz się, jak twoja ekipa - Ropes, Jupiter, Runaway i cały gang - znalazła się w Rockay City i pomóż im wykonać różne zadania, aby wrócić na szczyt. Każda historia składa się z wielu misji o różnym stopniu trudności, z których wszystkie pozwolą ci w pełni doświadczyć życia przestępczego twojej ekipy i pomogą ci zdecydować, kogo wziąć do następnej roboty...

Cechy:

  • Crime Boss: Rockay City to gra o przestępczości zorganizowanej, łącząca pierwszoosobową strzelankę i wojny lokalne, w którą można grać solo lub z przyjaciółmi, osadzona w fikcyjnym mieście na Florydzie w latach 90.
  • Śledzisz losy Travisa Bakera i jego ekipy, którzy próbują przejąć kontrolę nad przestępczym podziemiem miasta, po jednym skoku na raz.
  • Wykonuj misje, aby zarabiać pieniądze, budować swoją załogę, odblokowywać pojazdy i ulepszenia oraz przejmować teren od konkurencyjnych gangów.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Crime Boss Rockay City" (Xbox Series X).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.