CENA: 239,90
99
00
Oszczędzasz 140,90
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
SNK
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
4020628701512
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat

Samurai Shodown Special Edition Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Samurai Shodown to bijatyka, w której gracze wcielają się w tytyłowych japońskich wojowników. Tytuł jest rebootem serii, a za jego opracowaniem stoi firma SNK. Mowa o producencie mającym w swoim portfolio szereg kultowych marek, takich jak The King of Fighters czy choćby Metal Slug.W Samurai Shodown akcję ukazano z boku, a rozgrywka polega na toczeniu widowiskowych starć na arenie. Autorzy oddają nam do dyspozycji szesnastu wojowników, z których każdy dysponuje odmiennym stylem walki; wśród nich znajdziemy zarówno zawodników znanych z wcześniejszych odsłon cyklu (jak Haohmaru, Nakoruru czy choćby Earthquake), jak i trójkę debiutantów. Podczas pojedynków sukces zapewnia przede wszystkim wyprowadzanie skutecznych ataków, unikanie wrogich ciosów i wykonywanie szybkich kontr. Poza tym jednak należy bacznie obserwować wskaźniki; oprócz paska poziomu życia dużą rolę odgrywa tak zwany Rage Gauge (jest on ładowany, kiedy nasza postać otrzymuje obrażenia, a po jego napełnieniu otrzymujemy bonus do wyprowadzanych ataków). Należy także pamiętać, że każdy heros dysponuje potężnym atakiem, znanym jako Super Special Move, którego właściwe użycie może odmienić los niejednej bitwy.

W Samurai Shodown można grać samotnie lub wyzywać na pojedynki innych graczy. Ponadto na sprawdzenie czeka tak zwany Dojo Mode, w którym sztuczna inteligencja uczy się naszego stylu gry; „ducha” stworzonego w oparciu o pozyskane dane można natomiast posłać do walki z innymi graczami (nic nie stoi też na przeszkodzie, by zmierzyć się z wirtualnymi „klonami” innych osób).

Samurai Shodown posiada przyjemną dla oka grafikę utrzymaną w mangowej stylistyce; tytuł działa w oparciu o technologię Unreal Engine 4.

Zobacz także

Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Modele i figurki
w super cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Samurai Shodown Special Edition" (Xbox Series X).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.