Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 169,90
139
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 3 szt.
Wydawca:
CDprojekt RED
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
3391892015539
Klasyfikacja PEGI:
Strach Seks Dyskryminacja Hazard Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat Narkotyki

The Witcher 3 Wild Hunt Complete Edition PL/ANG Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zdobywca ponad 250 nagród Game of the Year, The Witcher 3: Wild Hunt to oparta na fabule przygoda z otwartym światem, osadzona w mrocznym uniwersum fantasy.Jesteś Geraltem z Rivii, najemnym pogromcą potworów. Masz do dyspozycji wszystkie narzędzia: ostre jak brzytwa miecze, zabójcze mikstury, skryte kusze i potężną magię bojową. Przed Tobą stoi ogarnięty wojną, pełen potworów kontynent, który możesz dowolnie eksplorować. Twój obecny kontrakt? Wytropić Dziecko Proroctwa, żywą broń, która może zmienić kształt świata.

Cechy:

  • Gigantyczny otwarty świat do odkrycia: Odwiedź luksusowe i skorumpowane miasto Novigrad, zmierz się z mroźnym chłodem owiewanych wiatrem wysp Skellige i staw czoła mrocznym siłom grasującym na opuszczonej, spustoszonej Ziemi Niczyjej. Żegluj po otwartych morzach, nurkuj w poszukiwaniu dawno zaginionych artefaktów lub zagalopuj swojego wierzchowca do walki - świat Wiedźmina czeka na odkrycie.
  • Niezrównana historia w formie powieści, obejmująca ponad 150 godzin rozgrywki: Z ponad 100 godzinami podstawowej i pobocznej rozgrywki oraz ponad 50 godzinami dodatkowej zawartości, Wiedźmin 3: Dzikie Łowy łączy intensywne, napędzane fabułą pociągnięcie tradycyjnych gier RPG z wolnością wyboru, jaką mogą zaoferować tylko gry z otwartym światem. Dokonuj wyborów i staw czoła ich konsekwencjom, aby odblokować zakończenia dostosowane do twojego stylu gry.

Zobacz także

Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "The Witcher 3 Wild Hunt Complete Edition PL/ANG" (Xbox Series X).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.