119
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Nighthawk Interactive
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
0812303016387
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Demon Turf Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Świat Demonów jest zamieszkany przez wszelkiego rodzaju paskudy... Większość z nich jest połączona w gangi walczące o panowanie, a każdy z nich jest prowadzony przez swojego szefa. Jednak nawet ci źli kolesie nie mogą się równać z samym Królem Demonów!Zadanie to przypada Beebz, młodej, ledwie tysiącletniej demonicy, która postanawia, że nadszedł czas, by skopać tyłek każdemu przywódcy gangu i sama zostać Królową Demonów.

Cechy:

  • Unikalna estetyka łącząca ekspresyjność ilustracji 2D z głębią i poczuciem eksploracji, jakie oferują środowiska 3D!
  • Świat pełen humoru i stylu, od muzyki towarzyszącej rapowaniu głównego bohatera po kolorowe postacie zamieszkujące świat!
  • Unikalne podejście do progresji! Wykonaj okrążenie zwycięstwa i zbadaj poprzednio pokonane poziomy, aby odkryć ich wyzwolony stan, z mnóstwem zmian mechanicznych i środowiskowych do odkrycia. Możesz też spędzić trochę czasu w centrum miasta, wykonując zadania poboczne i podejmując inne wyzwania.
  • Wykonaj kilka sprytnych kombinacji platformowych lub zajmij się fizyką, korzystając ze specjalnego systemu walki opartego na fizyce, który potęguje chaos i zabawę. Pchaj, ciągnij i obracaj wrogów z drogi
  • Gracze mogą umieszczać punkty kontrolne w dowolnym miejscu. Popisz się bez nich doskonałym biegiem lub umieść jeden w ramach przygotowań do trudnego odcinka
  • Unikalne wyzwania, takie jak tryb "Polowanie na zdjęcia", w którym masz za zadanie robić zdjęcia ukrytych miejsc i zaskakujących momentów! Możesz też po prostu robić zdjęcia i selfies dla zabawy i udostępniać je we wszystkich mediach społecznościowych!
  • Wspaniała kolekcja modów do kupienia, które można łączyć w sprytny sposób, aby całkowicie zmienić swój styl gry! Możesz też kupić farby i zwierzaki, świat jest twój!
  • Tony starannie przygotowanych poziomów, które stale wprowadzają nowe wyzwania, jak również wciągających bossów pełnych charakteru i życia! Dopóki Beebz ich nie dopadnie.

Zobacz także

Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Demon Turf" (Xbox Series X).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.