Praca w ULTiMA.PL

Szukamy doświadczonego specjalisty!

Czy jesteś ekspertem w dziedzinie e-commerce z doskonałą znajomością platformy Allegro. Czy posiadasz doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży online i jesteś gotów dołączyć do naszego dynamicznego zespołu? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealne miejsce!

Wymagania:

  • Znajomość tematyki i rynku gier wideo i popkultury.
  • Znajomość platform sprzedażowych: wymagane Allegro, mile widziane Amazon, Empik.
  • Doświadczenie w pracy w obszarze e-commerce.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Znajomość dodatkowych platform sprzedażowych.
  • Znajomość narzędzi takich jak Baselinker
  • Doświadczenie w e-commerce międzynarodowym i sprzedaży w różnych krajach.

Twoje główne obowiązki:

  • Wystawianie ofert i zarządzanie aukcjami na różnych platformach e-commerce.
  • Aktywna obsługa sprzedaży i dbałość o wysoką jakość komunikacji z klientami.
  • Analiza rynku i ofert konkurencji w celu optymalizacji naszej oferty.
  • Wspieranie strategii i kierunków rozwoju działu e-commerce.
  • Praca w zespole i współpraca z innymi celu osiągnięcia wspólnych celów.
Oferujemy:

  • Możliwość pracy w małym ale ambitnym zespole.
  • Wynagrodzenie adekwatne do wyników. Prowizja od sprzedaży.

OD kiedy?
1 kwietnia 2024

Nie jesteś doświadczony, ale kochasz gry, znasz się na nich, również się odezwij, może coś dla Ciebie znajdziemy.

Dołącz do nas!

Wyślij swoje CV ze zdjęciem, oraz list motywacyjny na praca @ ultima.pl