Praca w ULTiMA.PL

Szukamy osoby na stanowisko magazyniera!

Poszukujemy osoby do pakowania paczek na naszym magazynie przy ulicy Waryńskiego 10 w Warszawie.
Czy jesteś gotów dołączyć do naszego dynamicznego zespołu? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealne miejsce!

Oczekiwania:

  • Zaangażowanie, punktualność i sumienność podczas codziennej pracy.
  • Podstawowe umiejętności manualne.

Mile widziane:

  • Podstawowa znajomość j. angielskiego i obsługi programów komputerowych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość tematyki i rynku gier wideo i popkultury.

Twoje główne obowiązki:

  • Kompletacja i pakowanie zamówień
  • Przyjmowanie dostaw i wydawanie przesyłek
  • Praca w zespole i współpraca z innymi celu osiągnięcia wspólnych celów.
Oferujemy:

  • Możliwość pracy w małym ale ambitnym zespole
  • Stabilne godziny pracy w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w Warszawie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

OD kiedy?
Września 2024

Nie jesteś doświadczony, ale kochasz gry, znasz się na nich, również się odezwij, może coś dla Ciebie znajdziemy.

Dołącz do nas!

Wyślij swoje CV ze zdjęciem, oraz list motywacyjny na praca @ ultima.pl