Praca w ULTiMA.PL

Szukamy do pracy od 15 sierpnia do naszego sklepu w Warszawie ul.Waryńskiego 10 przy stacji Metra Politechnika.

Stanowisko:

  • Obsługa klienta w sklepie w Warszawie, oraz sklepie internetowym

Obowiązki:

  • obsługa klienta w sklepie odbieranie telefonów, odpisywanie na maile

Wymagania:

  • komunikatywność,
  • znajomość obsługi komputera,
  • sumienność i punktualność,
  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość języka angieslkiego w stopniu podstawowym/komunikatywnym,
  • bardzo dobra znajomość tematyki gier wideo oraz pop-kultury,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku do 11:00 do 19:00 oraz co drugą sobotę do 10:00 do 15:00, w małym zgranym zespole.

Forma zatrudnienia:

  • Umowa na okres próbny, z czasem umowa o pracę.

CV wraz z listem motywacyjnym (krótko o sobie i dlaczego chciałbyś pracować z nami) prosimy przysyłac do 17 lipca. na adres email: praca@ultima.pl