80
00
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Riot Games
Kod:
4251755688272

Riot Games League of Legends - 80 zł Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Rywalizuj z liczącą miliony globalną społecznością na wielu polach bitew dzięki Riot Games

Insktukcja aktywacji kodu:

Ważna w grach League of Legends, Teamfight Tactics, Legends of Runeterra i VALORANT Instrukcje, jak wykupić dostęp można znaleźć na stronie prepaidcards.riotgames.com

Zasady i warunki:

Ten kod na wirtualną walutę Riot Games („Kod”) pozwoli ci kupić wirtualną walutę o wartości podanej na dowodzie zakupu. Można jej użyć wyłącznie w sklepach online oraz klientach Riot Games wymienionych pod adresem: prepaidcards.riotgames.com. Dzięki wirtualnej walucie możesz uzyskać dostęp do wysokiej jakości wirtualnych przedmiotów dla swojego konta Riot Games. Twój komputer musi spełniać pewne minimalne wymagania, żeby gry Riot Games działały. Tego Kodu nie można zamienić na gotówkę lub jej równowartość (za wyjątkiem wymogów prawnych), nie posiada ona wartości odstąpienia i nie podlega zwrotowi. Za wyjątkiem wymogów prawnych, wartość tego Kodu nie zostanie zwrócona, jeżeli Karta zostanie zgubiona, skradziona, zniszczona lub wykorzystana bez pozwolenia. Zachowaj potwierdzenie zakupu. Niewykorzystany bilans nie może zostać przeniesiony. Po zrealizowaniu tego Kodu należy zaakceptować warunki użytkowania oraz politykę ochrony prywatności dostępne pod adresem https://eune.leagueoflegends.com/pl/, które regulują użytkowanie tego Kodu i Riot Games. Pełna wartość tego Kodu zostanie odjęta po zrealizowaniu go w sklepie Riot Games. Nie usuwaj zdrapki zakrywającej kod, dopóki nie zobaczysz takiej instrukcji, i nie kupuj Karty, jeśli zdrapka została już usunięta. Wszystkie środki pieniężne powiązane z tym Kodem są wyłączną własnością Riot Games, Ltd. lub są przechowywane w imieniu Riot Games, która wraz z partnerami nie daje żadnych gwarancji, bezpośrednio ani w sposób domniemany, w związku z tym Kodem lub jakimkolwiek innym aspektem gier wymienionych pod adresem prepaidcards.riotgames.com i wyłącza odpowiedzialność z tytułu gwarancji w maksymalnym stopniu dopuszczalnym lub implikowanym przez prawo. Wyłącznym zadośćuczynieniem będzie wymiana tego Kodu. Niektóre jurysdykcje nie zezwalają na pewne wyłączenia odpowiedzialności, dlatego powyższe ograniczenia mogą nie być w pełni stosowane w każdym przypadku. Riot Games, Inc. zastrzega sobie prawo do zmiany dowolnej części regulaminu w dowolnym czasie bez powiadomienia.

Z tego kodu można korzystać tylko na europejskich serwerach Riot

© 2020 Riot Games, Inc. LEAGUE OF LEGENDS, TEAMFIGHT TACTICS, LEGENDS OF RUNETERRA i VALORANT są znakami towarowymi, znakami usługowymi i / lub zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do Riot Games, Inc.

Zobacz także

POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Modele Gundam
w super cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Riot Games League of Legends - 80 zł" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.