62
99
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Black Eye Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
MV0010668
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Gloria Victis (PC) PL kucz Steam EARLY ACCESS Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

UWAGA! Gra znajduje się we Wczesnym Dostępie (Early Access) i niektóre jej elementy mogą ulec zmianie w momencie wydania ostatecznej wersji.

 

Gloria Victis to MMORPG z dużym naciskiem na realizm, osadzone w otwartym, średniowiecznym świecie z elementami low-fantasy. Walka w systemie non-target, w którym liczą się przede wszystkim umiejętności gracza, otwarte PVP z kontrolą terytorium, rozbudowany system rzemiosł, ekonomia kreowana przez graczy oraz dojrzała, rozbudowana warstwa fabularna – wszystko to podane wraz z piękną grafiką i niepowtarzalnym klimatem.

 

Opowiedz się po jednej ze stron: dumnych Midlandczyków zamieszkujących rozległe, żyzne równiny lub mściwych Ismirów z dalekiej północy, i weź udział w konflikcie!

 

CECHY GRY:

 • System walki Non-Target – Pełna akcji walka w systemie non-target, gdzie liczą się przede wszystkim Twoje umiejętności i taktyka! Pokaż, co jesteś wart i zdobądź sławę niepokonanego szermierza, zabójczo skutecznego łucznika bądź szanowanego dowódcy, który prowadzi oddziały do szturmu!
 • Otwarte PVP – Walcz na śmierć i życie w turniejach, oblężeniach miast i zamków oraz epickich bitwach pomiędzy całymi armiami!
 • Kontrola terytorium – Podbijaj ziemie, oblegaj nieinstancjonowane miasta i zamki oraz wznoś fortyfikację, aby zyskać przewagę w niekończącym się konflikcie narodów!
 • Nowatorski system Partial Loot – Pokonałeś przeciwnika? Zabierz swoją nagrodę, wybierając precyzyjnie, z czego chcesz ograbić wroga, jednak spiesz się – zegar tyka!
 • Sława i hańba – Bądź częścią żywego feudalnego społeczeństwa, zyskaj reputację i wspinaj się po szczeblach drabiny feudalnej, prowadząc sojuszników do zwycięstwa pod sztandarem Twojej gildii – lub uciekaj i kryj się jako banita!
 • Rozbudowany system rzemiosła – Poszukuj najlepszych surowców i materiałów, korzystaj warsztatów rzemieślniczych i współpracuj z innymi, aby zwiększyć swoją skuteczność i osiągnąć mistrzostwo w jednej z 8 realistycznych profesji. Ekonomia jest w Twoich rękach – miecze nie wypadają z wilków, lecz są wytwarzane przez kowali!
 • Bezklasowy rozwój postaci – Stań się kim chcesz, kształtując swoją postać bez sztucznych klas oraz wedle uznania dostosuj swoje wyposażenie, korzystając z setek dostępnych przedmiotów!
 • Otwarty, żyjący świat – Zapierający dech w piersiach, nieprzyjazny, dynamicznie reagujący na Twoje działania – zróżnicowany i oszałamiający świat Glorii Victis czeka na Ciebie!
 • Klimat low-fantasy – Eksploruj krainy wzorowane na średniowiecznej Europie i Bliskim Wschodzie, odkryj pradawne tajemnice, szukaj zapomnianych skarbów i staw czoła stworom inspirowanym dawnymi legendami!

 

UWAGA

Prosimy pamiętać, że Gloria Victis znajduje się obecnie w fazie alfa, więc możesz doświadczyć pewnych problemów oraz nie wszystkie cechy gry zostały jeszcze zaimplementowane. Przeczytaj sekcję “Wczesny Dostęp” powyżej, aby uzyskać szczegółowe informacje!

Wszystkie cechy gry opisane powyżej są stale rozwijane i usprawniane na podstawie sugestii Społeczności, podczas gdy pozostałe są nadal wdrażane lub znajdują się na naszej liście zadań.

 

Funkcjonalności, które znajdą się w przyszłych aktualizacjach:

 • Wierzchowce – Masz dość chodzenia? Dosiądź wierzchowca, weź lancę w dłoń i szarżuj na wroga – lub dowiedź swoich niespotykanych umiejętności łuczniczych z siodła!
 • Epickie oblężenia – Tarany, balisty, trebusze i katapulty – średniowieczne pole bitwy w pełnej krasie!
 • Żegluga i bitwy morskie – Zbuduj kogę by dostarczać towary do odległych krain, prowadź swoją flotę do zwycięstwa w wojnie lub zostań światowej sławy korsarzem!
 • Domy – Wznieś swój dom, rozbuduj go i dekoruj – nie ma to jak w domu!
 • Wolność i immersja – Chcesz chwilę odpocząć? Weź udział w licznych aktywnościach pobocznych, jak choćby łowienie ryb, hazard czy zawody w piciu piwa!
 • Dojrzała warstwa fabularna – Wybierz jedną z trzech grywalnych nacji, wzorowanych na dawnych potęgach średniowiecznej Europy i Bliskiego Wschodu – Midlandczyków, Ismirów lub Azebów – i rozpocznij epicką przygodę, by odkryć ich bogatą kulturę, historię i systemy wierzeń!

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Wymagania:

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows 7 64-bit, Procesor: Intel Core i3/AMD Athlon II X4, 2,5 GHz, Pamięć: 3 GB RAM, Karta graficzna: GeForce GTX 260, Radeon HD4870 - 1GB VRAM, DirectX: Wersja 11, Sieć: Szerokopasmowe połączenie z internetem, Miejsce na dysku: 10 GB dostępnej przestrzeni, Dodatkowe uwagi: Wymagania gry mogą ulec zmianie z czasem ze względu na optymalizację

 

ZALECANE:

System operacyjny: Windows 7 64-bit, Procesor: Intel Core i5/AMD Phenom II X4 2,7 GHz, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: GeForce GTX 660, Radeon HD 7870 - 2GB VRAM, DirectX: Wersja 11, Sieć: Szerokopasmowe połączenie z internetem, Miejsce na dysku: 10 GB dostępnej przestrzeni, Dodatkowe uwagi: Wymagania gry mogą ulec zmianie z czasem ze względu na optymalizację

Zobacz także

Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Gloria Victis (PC) PL kucz Steam EARLY ACCESS" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.