100
00
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Sony
Kod:
4260380835029
:
:
:

Sony PlayStation KARTA PODARUNKOWA – 100 PLN Klucze do gier, PlayStation 3, PS4, PlayStation 5

Uwaga! Nasz sklep jest pośrednikiem w dystrybucji i nie ma podstawy prawnej do wystawienia faktury VAT na ten produkt.

Z łatwością dodawaj środki do swojego konta w PlayStation™Network (PSN) i wymieniaj je na dowolne produkty z obszernej biblioteki zawartości PlayStation Store (PS Store), w tym:
  • Subskrypcję* PlayStation Plus (PS Plus) z dostępem do wieloosobowej gry online, aktualizowanej co miesiąc biblioteki gier, wyjątkowych rabatów i nie tylko
  • Gry
  • Wirtualne waluty i dodatki
  • I nie tylko

INSTRUKCJE WYKORZYSTANIA:

JAK ZREALIZOWAĆ KOD:
1. Wpisz się do PSN lub utwórz konto na stronie playstation.com.
2. Przejdź do sekcji „Wykorzystaj kody” w PS Store i wpisz 12-cyfrowy kod kuponu (Kod).
3. Aby zakupić subskrypcję PS Plus przy użyciu środków dostępnych za pośrednictwem tego Kodu, wybierz plan subskrypcji i dokonaj zakupu.

ZASADY i WARUNKI KORZYSTANIA

Z oferty mogą skorzystać tylko osoby, które ukończyły 18 lat lub starsze i dysponują kontem PSN dla osób pełnoletnich, zarejestrowanym w następującym kraju: Polska
Środki z portfela PSN może wykorzystać posiadacz konta, który realizuje Kod (i niepełnoletni posiadacze kont członków rodziny). Można nimi płacić za towary z PS Store dostępne dla posiadaczy kont w następującym kraju: Polska
Użycie Kodu podlega zasadom opisanym w niniejszych warunkach, Warunkach świadczenia usług, Polityce prywatności, Warunkach dotyczących kodu kuponu, Warunkach korzystania z oprogramowania i dodatkowych warunkach dotyczących poszczególnych produktów lub usług dostępnych na stronie www.playstation.com/legal/PSNTerms. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie dokonuj zakupu.
Z zastrzeżeniem obowiązujących lokalnie przepisów prawa, Kodu nie można wymieniać na gotówkę, odsprzedawać ani wymieniać w żaden inny sposób. Kod nie podlega przywróceniu w przypadku zgubienia, kradzieży, uszkodzenia po zakupie oraz wykorzystania w inny sposób bez zgody użytkownika. Kodu można użyć tylko raz. Wymagany jest zgodny system i połączenie internetowe.
PLAYSTATION PLUS:
Zakup niektórych planów PS Plus może wymagać wniesienia dodatkowych opłat.
UWAGA: PS Plus to odnawialna subskrypcja z cyklicznie naliczanymi opłatami, które są pobierane automatycznie (zgodnie z aktualną ceną w PS Store) do chwili anulowania subskrypcji. Jeśli portfel nie zawiera wystarczających środków, zostanie użyta zdefiniowana na koncie użytkownika domyślna metoda płatności. Subskrypcję PS Plus można anulować w dowolnym momencie.
Wygaśnie ona wówczas wraz z końcem aktualnego okresu rozliczeniowego.
Gry (i ich funkcje) oraz korzyści dostępne w ramach usługi PS Plus mogą się zmieniać.
Obowiązują dodatkowe warunki — https://www.playstation.com/legal/ps-plus-usage-terms/.
Usługa PS Plus jest dostępna tylko dla użytkowników, którzy ukończyli 7 lat, a dostępna zawartość/usługi zależą od wieku użytkownika.
Wystawca kodu kuponu: Sony Interactive Entertainment Network Europe Ltd (nr firmy: 06020283), 10 Great Marlborough St, London, W1F 7LP, Wielka Brytania. Tę kartę można zrealizować tylko w odniesieniu do oferty wystawcy.
Sprzedawca detaliczny działa jako pełnomocnik wydawcy.
PlayStation Family Mark, ikona PlayStation Plus i PlayStation są zarejestrowanymi znakami handlowymi lub znakami handlowymi Sony Interactive Entertainment Inc.
Jeśli nie zrealizujesz kodu kuponu, możesz anulować zamówienie w ciągu 14 dni od daty zakupu kodu kuponu i otrzymać zwrot ceny zakupu. W sprawie anulowania i zwrotu środków, wyślij e-mail na adres robert@ultima.pl, zadzwoń na numer 22 10 10 402 wewn. 1 albo napisz pocztą standardową na adres Sklep z grami - ULTiMA.PL, Ludwika Waryńskiego 10, 00-631 Warszawa.

Zobacz także

Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
EntuzjastaPlayStation
Japończycy rządzą!
Z nami od: 2009/12/09

EntuzjastaPlayStation

1 4

Wygląda na to, że ten sklep nie sprzedaje już kart PlayStation Network w wersji pudełkowej, ani w wersji kartonowych kuponów. Wielka szkoda, bo nie każdy może płacić kartą kredytową, a zwykle kody są tutaj wysyłane po dokonaniu płatności z góry. Kiedyś tak nie było. Kiedyś można było zakupić te kody w zamówieniu wysyłkowym z płatnością przy odbiorze przesyłki u kuriera. Widać się pozmieniało.