13
99
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
MV0152186

Myrne: The Quest (PC) klucz Steam Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

Myrne: The Quest to pierwszoosobowa gra z gatunku action-RPG. Jest to kontynuacja Song of the Myrne: What Lies Beneath (nie trzeba jednak grać w nią, by w pełni cieszyć się tą grą).

The Quest to gra dla jednego gracza, podążająca za fabułą, gdzie wszystko jest ręcznie tworzone (żadnego proceduralnego generowania, po prostu miłość^^).

Wróć do świata Myrne z jego głupim humorem i odkryj dlaczego noc nigdy nie odchodzi w tym nowym regionie... Albo nie, w końcu jesteś tu tylko po ten magiczny artefakt, nie ma mowy, żeby ta maledicja miała coś wspólnego z twoim osobistym questem... Erm...

 

Cechy:

 • Tym razem zobacz wszystko oczami swojej postaci w pełni trójwymiarowym środowisku, w końcu będziesz mógł zobaczyć Myrne na niebie... i znajome twarze też (nie na niebie jednak).
 • Zbuduj swoją postać jak tylko chcesz. Gra nie jest oparta na klasach, więc możesz swobodnie wybierać i mieszać (!) swoje własne style gry w dowolnym momencie (no, może ostateczna walka z bossem to zły moment na rozpoczęcie ćwiczenia umiejętności posługiwania się łukiem). Rzucaj ogniste kule, nosząc ciężką zbroję płytową, przebijaj wrogów swoją wierną włócznią lub po prostu dźgaj ich kołkiem, jeśli to jest twoja sprawa (broń jest jednak dość słaba, oceniam cię).
 • Twoja postać ewoluuje w zależności od stylu gry. Używanie ciężkich zbroi sprawi, że będziesz lepiej z nimi walczyć; uderzanie młotkiem w zepsute rzeczy w jakiś sposób poprawi twoją zdolność do naprawiania rzeczy, podczas gdy faktycznie naprawisz wspomniane zepsute rzeczy, chore!
 • Twórz mikstury, złomuj nieużywaną broń i zbroje, aby naprawić swoje rzeczy, wyrabiaj więcej strzał lub po prostu zbieraj dużo złomu... dlaczego to robisz?
 • Rozmawiaj z głupimi postaciami, aby otrzymać questy (jak wszyscy poszukiwacze przygód, po prostu nie możesz odmówić, prawda?). Jeśli potwory cię nie zabiją, to głupota i brak podstawowej logiki wieśniaków na pewno to zrobi.
 • Eksploruj lochy, aby zdobyć lepszy loot... aby... eksplorować więcej lochów? To chyba ma sens.
 • Jak zwykle w przypadku gier Myrne, OST (głównie autorstwa Dane'a Ashtona i Jamala Greena) jest dostępny za darmo (nawet jeśli nie posiadasz gry). Możecie go również znaleźć na Youtube!

 

Kto to zrobił?

Jestem tylko jednym facetem, który stara się tworzyć fajne gry RPG (i mam nadzieję, że mu się to uda). Inspiracje czerpię z gier takich jak Arx Fatalis, Morrowind, Arcanum, tabletop RPG, a nawet gier planszowych (jak Descent 2nd ed., Mistfall, Level 7: Omega Protocol). Czy grasz w gry planszowe? Powinieneś, to niesamowite, gdy już spalisz swoje Monopoly i kupisz prawdziwe gry. Po co ja ci to mówię, że nie ma co się zastanawiać! Dalej graj na komputerze! ZACZNIJ!!!

Zacząłem craftować gry w 2014 roku (może trochę wcześniej, ale i tak nikt nie chce słyszeć o tych okropnych, nigdy nie wydanych projektach) i już wydałem grę na Steamie (która też dostała pozytywne recenzje^^). Zrobiłem też kilka innych małych projektów na Ludum Dare i inne game jamy. Wszystkie mają to samo uniwersum, które zamierzam rozbudowywać w kolejnych grach, więc bądźcie czujni ;)

Wymagania:

MINIMALNE:

  • System operacyjny: Windows XP and superior versions (7, 8, 10,...)
  • Procesor: SSE2 instruction set support
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: shader model 2.0, generally everything made since 2004 should work.
  • DirectX: Wersja 9.0
  • Miejsce na dysku: 540 MB dostępnej przestrzeni
ZALECANE:
  • Procesor: SSE2 instruction set support
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: shader model 2.0, generally everything made since 2004 should work.
  • Miejsce na dysku: 540 MB dostępnej przestrzeni

Zobacz także

Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Podstawki pod pady
lub telefony
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Myrne: The Quest (PC) klucz Steam" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.