<
17
99
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Fulqrum Publishing
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
500015038
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Planet Alcatraz (PC) DIGITAL Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

Gra role-playing osadzona w futurystycznych klimatach. „Planet Alcatraz" łączy wybrane elementy serii „Fallout" oraz „Jagged Alliance". Spory nacisk położono w nim na warstwę taktyczną. Akcję „Dungeon Cleaners" osadzono na opustoszałej planecie, która obecnie pełni rolę więzienia. Zsyłani są tu przestępcy i nieuczciwi obywatele Intergalaktycznego Imperium. Gracz wciela się w jedną z takich osób. Jego podstawowym problemem jest przeżycie. Musi odnaleźć się na planecie pełnej morderców, złodziei i oszustów. Podobnie jak w wielu innych grach role-playing, przewodni wątek ujawnia się dopiero w dalszej części gry.

 

Rozgrywka została zrealizowana w czasie rzeczywistym. Tyczy się to także dość częstych bitew. Autorzy „Dungeon Cleaners" na potrzeby gry opracowali zupełni zupełnie nowy system RPG, konkurencyjny do już istniejących (m.in. AD&D). Gracz w trakcie zabawy może skorzystać z około 80 typów uzbrojenia. Do jego dyspozycji oddano różnorakie pancerze, broń białą, a także futurystyczne bronie. Poszczególne modele różnią się oczywiście siłą ognia, celnością, zasięgiem czy rodzajem używanej amunicji.

 

Jeszcze przed przystąpieniem do właściwej gry należy utworzyć własną postać. Gracz musi ustalić jej płeć oraz wygląd. Do jego dyspozycji oddano rozbudowane narzędzie pozwalające dostosować wygląd bohatera do własnych upodobań (kolor oczu, włosów, wygląd twarzy, ubiór, a nawet obecność tatuaży). Istotną rolę w trakcie gry odgrywają rozmowy z postaciami niezależnymi (NPC). Są one w dużym stopniu nieliniowe. Bohaterowie niezależni (jest ich około dwustu) biorą pod uwagę wiele czynników - wcześniejsze poczynania sterowanego przez gracza bohatera, jego płeć, a nawet wygląd.

 

Oprawa graficzna „Dungeon Cleaners" przypomina tradycyjne gry role-playing. Akcja jest obserwowana w rzucie izometrycznym. Znaczną część ekranu zajmuje interfejs obsługi.

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Zobacz także

Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Planet Alcatraz (PC) DIGITAL" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.