Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 184,90
165
50
Wysyłka od 15,90 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu lub do godziny 00:00 w dniu .
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Games Workshop
Kod:
9781804572870
:

Codex Necrons Hobby

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Nekroni to tajemniczy gatunek ksenosów, humanoidalnych, zrobotyzowanych szkieletowych wojowników, którego technologiczna sprawność jest prawdopodobnie nieporównywalna z żadnym innym inteligentnym gatunkiem w galaktyce. Leżą uśpieni w swoich stazach od ponad 60 milionów lat, choć w końcu zaczęli się budzić. Są bezdusznymi tworami i dawnymi sługami starożytnych C'tan, straszliwych Gwiezdnych Bogów z mitu Aeldari. Odziani w samonaprawiające się ciała z żywego metalu i władający bronią wykorzystującą najbardziej niszczycielskie energie kosmosu, są przerażającym wrogiem. Hiperodporni żołnierze Nekronów wspierani są przez mordercze jednostki specjalistyczne, technologiczne maszyny wojenne, bezrozumne konstrukcje Canoptek oraz odłamki rozbitych gwiezdnych bóstw. .

Ich ilość jest nie do oszacowania, ponieważ wyprzedzają nawet narodziny Aeldari. W końcu jednak zaczynają się budzić, gdyż galaktyka dojrzała do podboju i odbudowy Imperium po odejściu Old Ones, ponad 60 milionów lat temu.


Wewnątrz podręcznika znajdziesz 47 arkuszy danych Necronów, pięć indywidualnych oddziałów, zasady krucjaty, aby obudzić swój świat grobowców, oraz reguły Combat Patrol dla Gwardii Amonhotekha. Do tego dochodzą sekcje poświęcone historii Necronów, społeczeństwu i głównym dynastiom, a także przewodnik po malowaniu miniatur.


  • Twarda oprawa
  • Wersja językowa : angielska.

Zobacz także

Modele Gundam
w super cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Codex Necrons" (Hobby).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.