169
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka 5-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 5-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Modus Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5016488139496
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat
:

Them's Fightin' Herds Deluxe Edition Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Fightin' Herds [Deluxe Edition] zawiera:

  • Grę Podstawową
  • Przepustkę na sezon 1

UROCZE ZWIERZĘTA, POWAŻNA WALKA!

Najbardziej zacięta gra walki z udziałem czworonogów staje się fizyczna! Uwielbiana gra bijatykowa 2D Them's Fightin' Herds przenosi nieprzerwany, uroczy chaos na konsole domowe i PC w zupełnie nowym wydaniu fizycznym.Wyposażona w obsadę postaci zaprojektowanych przez uznaną producentkę kreskówek Lauren Faust, ta bogata bijatyka zapewnia unikalną mechanikę walki, piękne etapy i oszałamiającą animację. Poznaj zasady gry w epizodycznym trybie fabularnym wypełnionym trudnymi walkami z bossami, a następnie przenieś swoje umiejętności do sieci, by walczyć z innymi graczami z całego świata dzięki kodowi sieciowemu GGPO rollback!

Cechy:

  • Usprawniona walka - 4-przyciskowa mechanika walki, system magii, ulepszony superatak i zanik żonglerki, aby zapobiec nieskończonym combosom.
  • Tryb fabularny - epizodyczna przygoda wypełniona eksploracją, wyzwaniami bojowymi, minigrami i walkami z bossami!
  • Lokalny Versus i Online Matchmaking - Walcz z przeciwnikami offline lub walcz na całym świecie dzięki potężnemu kodowi sieciowemu GGPO.
  • Samouczek i tryby treningowe - Poznaj zasady dzięki samouczkowi, ćwicz kombinacje w sali treningowej bogatej w dane, sprawdź swoje umiejętności w gotowych kombinacjach lub stwórz własne, aby podzielić się nimi z przyjaciółmi.
  • System powtórek - Nagrywaj swoje mecze, a potem przejrzyj każdy szczegół klatka po klatce!
  • Pikselowe lobby - Odkryj wizualne lobby z widokiem z góry i poznaj innych graczy. Dostosuj swojego awatara, korzystając z zasobów zebranych w ukrytych Kopalniach Soli, minigrze polegającej na czołganiu się po lochach, w której gracze muszą stawić czoła falom drapieżników NPC... i sobie nawzajem!
  • Dynamiczny system muzyczny - rockowa muzyka bitewna dostosowuje się do postaci, aby każdy mecz przypominał starcie mistrzów.
Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele i figurki
w super cenach!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Them's Fightin' Herds Deluxe Edition" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.