<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 359,90
359
90
Prezent:
CITADEL SMALL BASE BRUSH
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Games Workshop
Kod:
5011921210145
:

Boarding Patrol Leagues Of Votann Hobby

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Leagues of Votann to wybitna cywilizacja Squat z okolic Galaktycznego Rdzenia. Przez tysiące lat eksploatowali bogactwa Rdzenia i pokonywali niebezpieczeństwa tego niebezpiecznego regionu. W ciągu wielu tysiącleci walczyli z wieloma rasami galaktyki, równie często handlując lub działając jako najemnicy.

Votann to surowa kultura przetrwania, wywodząca swoje społeczeństwo z niebezpiecznych flot handlowych Mrocznego Wieku Technologii. Znajdują siłę i jedność w niekończącym się dążeniu do zdobycia zasobów, które są im niezbędne do przetrwania. Choć wielu osądza ich jako samolubnych zbieraczy, oni sami uważają te działania za niezbędne do zapewnienia przetrwania ich rasy. Niewiele innych ras może dorównać sklonowanym Kinom z Leagues of Votann pod względem odporności umysłu, ciała i ducha.W zupełnie nowym formacie Boarding Actions, zwarte armie walczą pośród ciasnych korytarzy i zdradliwych zakamarków.

Boarding Patrol: 
Leagues Of Votann zawiera:

  • 21 plastikowych modeli do samodzielnego złożenia : 1x Einhyr Champion, 5x Einhyr Hearthguard, 5x Cthonian Beserks oraz 10x Hearthkyn Warriors
  • Komplet dedykowanych podstawek
  • Zestaw doskonale nadaje się do rozpoczęcia budowy nowej kolekcji lub dodania do już posiadanej armiiMiniatury są wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych oraz wymagają samodzielnego montażu i malowania. Farby i akcesoria malarskie są sprzedawane osobno.

Zobacz także

Modele Gundam
w super cenach!
Narodziny sagi,
w jednym pudełku!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Boarding Patrol Leagues Of Votann" (Hobby).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.