<
189
90
Wysyłka od 15,90 ZŁ
Wysyłka 5-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 5-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Games Workshop
Kod:
5011921163168

Legiones Astartes Scorpius Missile Tank Hobby

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Scorpius Multi-Launcher to eksperymentalny, prototypowy system wyrzutni rakiet, który pierwotnie miał zastąpić standardową wyrzutnię rakiet Whirlwind używaną przez różne czołgi Legionu Astartes. System broni został stworzony na prośbę Legionu Kosmicznych Wilków, aby wspomóc kampanię przeciwko ufortyfikowanym miastom-bastionom xenosów Ghassulian Sub-Ralms. Scorpius walczył u boku czołgów Predator Legionu i okazał się dobrze przystosowany do działań o dużej intensywności. Szybko został zatwierdzony do służby w całym Legionie Astartes.

Wyrzutnia Scorpius Multi-Launcher wykorzystała obrotowy, zasilany bębnowo system amunicji, który był zdolny do szybszego prowadzenia ognia niż jego poprzednik, a amunicja rakietowa wykorzystywana przez system wyrzutni została zaprojektowana tak, aby skoncentrować swoją siłę w bardziej ograniczonym obszarze, znacznie zwiększając swój potencjał destrukcyjny. Rakiety wykorzystywały implozyjne głowice bojowe, które są niszczycielskie dla opancerzonej piechoty i lekkich pojazdów. W 41. tysiącleciu zdolność do produkcji tego skomplikowanego systemu wyrzutni i amunicji do nich została całkowicie utracona, przez co wszystkie ocalałe czołgi Deimos Whirlwind Scorpius stały się zapomnianymi reliktami. Jednak te starożytne pojazdy są nadal potężną bronią wojenną.

Twoje prośby o ciężką artylerię zostały przyjęte! Czołg rakietowy Scorpius jest gotowy do wkroczenia na pola bitewne Herezji Horusa i zapewnienia wsparcia ogniowego. Nawet jeśli nie uda mu się zamienić oddziału taktycznego w dymiący krater, to i tak może sprawić, że będą oni przygwożdżeni i niezdolni do działania.

W opakowaniu znajdziesz :
  • Plastikowe elementy do samodzielnej budowy i malowania miniatury
  • Dedykowaną podstawkę
  • Mnóstwo opcji wyposażenia i uzbrojenia


Miniatury są wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych oraz wymagają samodzielnego montażu i malowania. 
Farby i akcesoria malarskie są sprzedawane osobno.
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Modele Gundam
w super cenach!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Legiones Astartes Scorpius Missile Tank" (Hobby).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.