Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 199,90
182
38
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Maximum Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5016488139595
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat
:

Train Sim World 3 Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Opanuj maszynę w Train Sim World 3.Podbij amerykańskie góry, przewożąc niewiarygodny tonaż wołami roboczymi przemysłu, zawieź mieszkańców brytyjskiej stolicy do pracy w rekordowym czasie i ścigaj się od stanu do stanu na pokładzie niemieckiej szybkiej trakcji. Graj po swojemu, korzystając z kreatywnych narzędzi.

Cechy:

  • CZYSTA MOC - Przewieź setki kontenerów przez Cajon Pass za pomocą ES44C4. Doświadcz emocji związanych z prędkością 280 km/h w ICE 1 pomiędzy Kassel a Wurzburgiem. Przejedź się najszybszym brytyjskim pociągiem, Class 395, pomiędzy Londynem, Ashford i Faversham.
  • EKSTREMALNA POGODA - Nowe wolumetryczne niebo wprowadza na trasy odmienioną atmosferę. Błyskawice tańczą wśród intensywnych burz, a ryk grzmotów konkuruje z dźwiękiem maszyn. Wiatr uderza w bok twojego pociągu. Poczuj całkowitą immersję, ucząc się sztuki defensywnej jazdy, aby zachować kontrolę.
  • TWOJE HOBBY - Doświadcz wielu pociągów na jednej trasie. Rozwiń to jeszcze bardziej, tworząc własne scenariusze i malowania, a następnie podziel się nimi w Klubie Twórców. Twoja kolekcja również jest z Tobą. Cała zawartość Train Sim World 2 jest dostępna do gry w Train Sim World 3, dzięki czemu masz jeszcze więcej do odkrycia.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Figurki z gry CP77
nowa dostawa!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Train Sim World 3" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.