<
199
90
Wysyłka od 12,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Maximum Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5016488139595
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat
:

Train Sim World 3 Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Opanuj maszynę w Train Sim World 3.Podbij amerykańskie góry, przewożąc niewiarygodny tonaż wołami roboczymi przemysłu, zawieź mieszkańców brytyjskiej stolicy do pracy w rekordowym czasie i ścigaj się od stanu do stanu na pokładzie niemieckiej szybkiej trakcji. Graj po swojemu, korzystając z kreatywnych narzędzi.

Cechy:

  • CZYSTA MOC - Przewieź setki kontenerów przez Cajon Pass za pomocą ES44C4. Doświadcz emocji związanych z prędkością 280 km/h w ICE 1 pomiędzy Kassel a Wurzburgiem. Przejedź się najszybszym brytyjskim pociągiem, Class 395, pomiędzy Londynem, Ashford i Faversham.
  • EKSTREMALNA POGODA - Nowe wolumetryczne niebo wprowadza na trasy odmienioną atmosferę. Błyskawice tańczą wśród intensywnych burz, a ryk grzmotów konkuruje z dźwiękiem maszyn. Wiatr uderza w bok twojego pociągu. Poczuj całkowitą immersję, ucząc się sztuki defensywnej jazdy, aby zachować kontrolę.
  • TWOJE HOBBY - Doświadcz wielu pociągów na jednej trasie. Rozwiń to jeszcze bardziej, tworząc własne scenariusze i malowania, a następnie podziel się nimi w Klubie Twórców. Twoja kolekcja również jest z Tobą. Cała zawartość Train Sim World 2 jest dostępna do gry w Train Sim World 3, dzięki czemu masz jeszcze więcej do odkrycia.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Promocja cyfrowa do 23 marca!
Nie czekaj na dostawę!
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Train Sim World 3" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.