229
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Sold Out
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5056208816924
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat
:

F1 Manager 2022 Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
KIERUJ KAŻDĄ DECYZJĄ

Odciśnij swój ślad na Formule 1® w oficjalnie licencjonowanej grze F1® Manager 2022.Bądź szefem wybranego przez siebie konstruktora i wybieraj z listy kierowców i pracowników z 2022 roku. Dzięki pełnemu licencjonowaniu F1® i realistycznej prezentacji nie będziesz tylko grał w F1® Manager 2022 - będziesz nim żył.

Cechy:

  • Kariera - Zostań najlepszym Napisz nowy rozdział w nowej, śmiałej erze Formuły 1®. Wybierz swój zespół F1® i poprowadź go do chwały podczas oficjalnych wyścigów w 2022 roku, rozpoczynając podróż z tyłu stawki lub zajmując miejsce na pole position - w grze F1® Manager wybór należy do Ciebie. Twoim zadaniem jest zaimponowanie zarządowi poprzez realizację celów sezonowych i długoterminowych, zapewniając sukces zespołu na długie lata.
  • Centrala - buduj zespół Twój zespół konstruktorów to bijące serce operacji wyścigowych. Pomiędzy wyścigami kontroluj każdy szczegół swojego zespołu z siedziby głównej. Monitoruj wyniki swoich gwiazdorskich kierowców i pracowników, utrzymuj finanse na czarno i wyszukuj najlepszych w swojej klasie pracowników z konkurencyjnych zespołów, aby zapewnić sobie dodatkową przewagę w nadchodzących wyścigach.
  • Fabryka - udoskonalaj swój samochód Zdobądź nowe, efektowne samochody z 2022 roku i ścigaj się bliżej swoich przeciwników niż kiedykolwiek wcześniej. Przydziel nowe części do swoich samochodów, aby przygotować je do nadchodzącego wyścigu. Wybierz swoje podejście inżynierskie, aby zyskać przewagę na nadchodzących torach - czy stworzysz dobrze zbalansowany system, skupisz się na obszarach wymagających poprawy, czy też będziesz się wyróżniał w konkretnych aspektach osiągów?
  • Wyścig - Stwórz i zrealizuj swoją strategię Od zgaszenia świateł do szachownicy masz kontrolę. Podejmuj każdą decyzję, od strategii zjazdu do pit-stopu, poprzez wybór opon, aż do wezwań kierowców. Zaplanuj swoje podejście, ale bądź przygotowany na dynamiczne wydarzenia wyścigowe, takie jak pogoda i zmienne warunki na torze. Zanurz się w hiperrealistycznej symulacji oficjalnego wyścigu F1® prezentowanej w wiernej jakości transmisji.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele i figurki
w super cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "F1 Manager 2022" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.