169
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Nintendo
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
045496521196
:
:
:

Super Mario 3D Land Nintendo 3DS

0/5
  (aby wyświetlić ocenę musi zagłosować jeszcze jedna osoba)
Zobacz opinie (2)
Super Mario 3D Land, to kolejna, pełnoprawna odsłona przygód znanego hydraulika, tym razem na kieszonsolkę Nintendo 3DS.Gra jest trójwymiarową platformówką, kontynuującą założenia i rozwiązania znane z dwóch odsłon serii Super Mario Galaxy, klasycznego Super Mario 64 oraz New Super Mario Bros. Za jej zaprojektowanie odpowiedzialny jest zespół mający w dorobku kosmiczne przygody Mario. Nad procesem produkcji czuwał Shigeru Miyamoto.

Gracz przemierza trójwymiarowe, w dużej mierze liniowe poziomy, pod względem budowy przywodzące na myśl lokacje z dwuwymiarowych odsłon przygód Mario. Niektóre z nich przechodzi się nawet obserwując akcję z boku (niczym w New Super Mario Bros.). Wymyślnie zaprojektowane plansze obfitują w wymyślne pułapki i proste, logiczne zagadki. W międzyczasie gracz walczy z przeciwnikami, w tym licznymi bossami, a także zbiera różnego rodzaju „znajdźki” – monety i power-upy.

W grze powracają doskonale znane rozwiązania, z grzybkami powiększającymi, gwiazdkami aktywującymi nietykalność i kwiatkami dającymi możliwość strzelania ognistymi kulami na czele. Mario przybiera również różne formy, otwierające dostęp do nowych zdolności oraz umiejętności (m.in. kostium Tanooki – w tej formie wąsaty hydraulik potrafi szybować).

Zobacz także

Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
w super cenach!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
dany182
Z nami od: 2011/12/02

dany182

0 0

Nowy Mario

Gra jest rewelacyjna. Wspaniały platformer przenoszacy do czasów dzieciństwa. polecam

Migot
Z nami od: 2011/11/15

Migot

0 0

dzieki Ultima :D

Super tytuł już nie mogę się doczekać. Kto by pomyślał, że Nintendo da nam dwa tytuł jednego dnia Zelde i Mario zamówione czekam na dostawę ultimo :D