199
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Nintendo
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
0045496524210
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat
:
:

Pokemon X Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS

Pokemon X i Y to produkcja firmy Nintendo rozgrywająca się w doskonale znanym uniwersum. Podobnie jak większość poprzednich odsłon głównej serii Pokemon, jest ona grą RPG o łapaniu tytułowych potworów. Pokemon X wraz z Pokemon Y rozpoczynają tak zwaną szóstą generację marki, wprowadzającą jak zwykle nowe postacie i motywy.W Pokemon X i Y wcielamy się w trenerów, którzy przemierzają świat w poszukiwaniu nowych, mocniejszych Pokemonów, aby złapać je, wytrenować, a później wykorzystać w walce z innymi śmiałkami. Ta edycja popularnej serii zawiera nowe gatunki Pokemonów, w tym trzy niedostępne wcześniej startowe potworki: Chespin, Fennekin oraz Froakie.

Rozgrywka składa się z eksplorowania lokacji, elementów zręcznościowych, rozmawiania z innymi bohaterami oraz prowadzenia walk. Te ostatnie zrealizowano w dobrze znanej konwencji – starć prowadzonych na tury, podczas których wykorzystuje się kilka rodzajów Pokemonów, uzbrojonych w różne umiejętności i techniki.

Pokemon X i Pokemon Y są bodaj pierwszymi odsłonami głównej linii gier wideo o Pokemonach, które wykorzystują trójwymiarową grafikę opartą na wielokątach (wcześniej łączyły one elementy 2D i 3D). Teraz trójwymiarowe są świat, modele postaci oraz sekwencje walk. Nowa grafika pozwoliła lepiej wykorzystać ekran 3D konsoli przenośnej 3DS.

Zobacz także

Modele Gundam
w super cenach!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Brookens
Z nami od: 2013/10/14

Brookens

0 0

Szczerze polecam!

Zarówno wersja X jak i Y są godne polecenia. Olbrzymi skok jeśli chodzi o stronę graficzną, jak i grywalność. Co najważniejsze - Nie odbija się to na gameplayu, który wbrew początkowym obawom, jest naprawdę rozbudowany i zajmuje naprawdę sporo godzin! Postgame istnieje i daje spore możliwości, ale nic tak nie bawi jak świetnie skonstruowany tryb walk online!
10/10

Jan
Z nami od: 2013/10/10

Jan

0 0

Piekna gra!

Nowa ewolucja Pokemonow. Polecam gre!