<
139
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 3 szt.
Wydawca:
UbiSoft
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
3307216148364
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat

Assassins Creed: The Rebel Collection Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Assassin’s Creed: The Rebel Collection to zestaw zawierający dwie części utytułowanej serii Assassin’s Creed - ACIV: Black Flag (2013) oraz AC: Rogue (2014). Obydwa tytuły wyróżniają się tym od pozostałych odsłon cyklu, że kładą mocniejszy nacisk na morską eksplorację i bitwy z udziałem okrętów. W skład pakietu wchodzą także wszystkie DLC wydane do wspomnianych produkcji. Za stworzenie i wydanie gier odpowiada francuska firma Ubisoft, znana także m.in. z serii strzelanek pierwszoosobowych Far Cry.Głównym bohaterem Assassin’s Creed IV: Black Flag jest Edward Kenway - wywodzący się z Walii XVIII-wieczny pirat, który podszywa się pod członka zakonu Asasynów, by zdobyć informację na temat pewnego sekretnego miejsca. Tym samym żeglarz wplątuje się w odwieczny konflikt pomiędzy dwiema śmiertelnie niebezpiecznymi organizacjami.
Z kolei w Assassin’s Creed: Rogue wcielamy się w Shaya Patricka Cormacka - żyjącego w XVIII wieku Asasyna, który postanawia zdradzić swój zakon i stanąć po stronie Templariuszy.

W obydwu grach wchodzących w skład omawianego pakietu rozgrywka prezentuje się dość podobnie. Gracz eksploruje rozległe, trójwymiarowe środowisko (świat obserwujemy zza pleców bohatera, czyli z tzw. perspektywy TPP), inspirowane prawdziwymi, historycznymi miejscami i architekturą danego regionu i okresu historycznego. Istnieje przy tym możliwość wspinania się po budynkach i drzewach. Podróżując, wykonujemy misje główne i poboczne, które wymagają radzenia sobie z różnego rodzaju zadaniami (chodzi m.in. o zabijanie wskazanych celów).

Poruszając się po świecie gry niejednokrotnie musimy walczyć - czy to o własne życie, czy dostępny łup. System odpowiedzialny za ten aspekt rozgrywki wymaga zręczności - musimy wyczuwać tempo ataków wrogów, by parować je w odpowiednich momentach i otwierać sobie drogę do kontrataku. W grze znaleźć można spory arsenał broni białej oraz miotanej / palnej (mowa o czarnoprochowych pistoletach i muszkietach).

Ważną rolę w omawianych tytułach pełni żegluga po morzu (a także nurkowanie pod jego powierzchnią) oraz starcia na pokładach statków, które zostały zrealizowane bardzo widowiskowo. Możemy manewrować swoją jednostką, ostrzeliwać wroga, a także dokonać efektownego abordażu, by uporać się z pozostałymi przy życiu przeciwnikami na własną rękę. AC: Rogue wzbogaca ten fragment rozgrywki o kilka nowych rozwiązań - np. możliwość przebijania się przez kry lodowe, które w niektórych regionach pokrywają ocean, a także nowe narzędzia wykorzystywane w walce (płonący olej i automatyczny folgierz).

W miarę postępów w rozgrywce rozwijamy też zarówno głównego bohatera, jak i posiadany przez niego okręt, stopniowo zwiększając zakres dostępnych możliwości.

W Assassin’s Creed: The Rebel Collection możemy grać zarówno samotnie, jak i z innymi graczami. Podstawę rozgrywki stanowi kampania fabularna, jednak twórcy przygotowali także rozbudowany tryb wieloosobowy, oferujący wiele możliwości - np. kooperacyjny moduł pod nazwą The Wolfpack Experience.

Assassin’s Creed: The Rebel Collection posiada dość ładną, trójwymiarową oprawę graficzną. Produkcje prezentują się nieco lepiej niż ich warianty znane z konsol poprzedniej generacji - poprawiono m.in. tekstury czy system oświetlenia. Tytuł korzysta z licznych funkcji charakterystycznych dla konsoli Nintendo Switch, takich jak HD Rumble, ekran dotykowy czy sterownie ruchem.

Zobacz także

Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Narodziny sagi,
w jednym pudełku!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Assassins Creed: The Rebel Collection" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.