179
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Microids
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3760156482088
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Flashback 25th Anniversary Limited Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Zobacz opinie (4)
Odświeżona wersja słynnej platformówki z 1992 roku. Produkcja oferuje nowy tryb Modern z poprawioną grafiką, zremasterowanym udźwiękowieniem, a także funkcją Rewind (przewijanie do tyłu) oraz samouczkiem.Flashback 25th Anniversary opowiada o przygodach naukowca Conrada B. Harta, który znalazł się na jednym ze skolonizowanych księżyców Saturna. Został on porwany z Ziemi, gdyż podczas swoich badań odkrył, że na planecie przebywają kosmici potrafiący zmieniać swój wygląd. Jakby tego było mało, jego pamięć została wymazana.

Rozgrywka we Flashback 25th Anniversary obserwowana jest w perspektywie 2D. Podczas zabawy przemierzamy kolejne lokacje, które umiejscowiono w trzech światach. Gracze muszą przede wszystkim wykazać się zręcznością, gdyż podczas przygody Conrad skacze po rozmaitych platformach czy walczy z napotkanymi przeciwnikami przy użyciu posiadanego pistoletu. Nasz podopieczny jest zwykłym człowiekiem, więc musi na siebie uważać, ponieważ np. upadek z dużej wysokości od razu kończy się śmiercią. W produkcji występują elementy znane z przygodówek, w tym przede wszystkim konieczność zbierania rozmaitych przedmiotów wykorzystywanych do rozwiazywania zagadek.

Flashback 25th Anniversary pozwala na zabawę w dwóch trybach – oryginalnym, z grafiką jak w wersji na Super Nintendo, oraz Modern. Umożliwia on rozgrywkę z poprawionym dzięki dodatkowym efektom wyglądem, zremasterowanym udźwiękowieniem, a także funkcją Rewind (przewijanie do tyłu) oraz samouczkiem.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Roxas
Z nami od: 2006/02/20

Roxas

1 0

Nie oceniam teraz w żaden sposób tego produktu, ale robienie atrakcji z przedmiotów, które powinny być normą, to paranoja. Retro instrukcja jako przedmiot kolekcjonerski? Ludzie drodzy, do czego doprowadzono?

Yakuuzy
Sic parvis magna
Z nami od: 2007/09/24

Yakuuzy

2 1

@Tomala
Wiesz, są takie gry, które na swój sposób należą do tytułów wyjątkowych, tworzą jakąś historię, jakiś początek. Gry, które starsi gracze nie są w stanie zapomnieć bo są częścią ich gamingowej historii oraz przypominaj czasy w których to wszystko się zaczęło. Do takich gier należy właśnie Flashback. Tytuł, który był przełomem jak na lata 1992 a to dzięki użytym animacjom, klimatowi oraz fabule. Tutaj nie liczy się cena, a sentyment oraz przeżycia

Tomala
Z nami od: 2018/08/28

Tomala

1 2

jak dla mnie to gra nie warta swojej ceny.

Yakuuzy
Sic parvis magna
Z nami od: 2007/09/24

Yakuuzy

2 1

Genialne wydanie, idealnie nadające się dla kolekcjonera do kolekcji :)