CENA: 179,90
129
90
Oszczędzasz 50,00
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Microids
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3760156482088
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Flashback 25th Anniversary Limited Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Zobacz opinie (4)
Odświeżona wersja słynnej platformówki z 1992 roku. Produkcja oferuje nowy tryb Modern z poprawioną grafiką, zremasterowanym udźwiękowieniem, a także funkcją Rewind (przewijanie do tyłu) oraz samouczkiem.Flashback 25th Anniversary opowiada o przygodach naukowca Conrada B. Harta, który znalazł się na jednym ze skolonizowanych księżyców Saturna. Został on porwany z Ziemi, gdyż podczas swoich badań odkrył, że na planecie przebywają kosmici potrafiący zmieniać swój wygląd. Jakby tego było mało, jego pamięć została wymazana.

Rozgrywka we Flashback 25th Anniversary obserwowana jest w perspektywie 2D. Podczas zabawy przemierzamy kolejne lokacje, które umiejscowiono w trzech światach. Gracze muszą przede wszystkim wykazać się zręcznością, gdyż podczas przygody Conrad skacze po rozmaitych platformach czy walczy z napotkanymi przeciwnikami przy użyciu posiadanego pistoletu. Nasz podopieczny jest zwykłym człowiekiem, więc musi na siebie uważać, ponieważ np. upadek z dużej wysokości od razu kończy się śmiercią. W produkcji występują elementy znane z przygodówek, w tym przede wszystkim konieczność zbierania rozmaitych przedmiotów wykorzystywanych do rozwiazywania zagadek.

Flashback 25th Anniversary pozwala na zabawę w dwóch trybach – oryginalnym, z grafiką jak w wersji na Super Nintendo, oraz Modern. Umożliwia on rozgrywkę z poprawionym dzięki dodatkowym efektom wyglądem, zremasterowanym udźwiękowieniem, a także funkcją Rewind (przewijanie do tyłu) oraz samouczkiem.

Zobacz także

Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Roxas
Z nami od: 2006/02/20

Roxas

1 0

Nie oceniam teraz w żaden sposób tego produktu, ale robienie atrakcji z przedmiotów, które powinny być normą, to paranoja. Retro instrukcja jako przedmiot kolekcjonerski? Ludzie drodzy, do czego doprowadzono?

Yakoozy
Ride or die!
Z nami od: 2007/09/24

Yakoozy

2 1

@Tomala
Wiesz, są takie gry, które na swój sposób należą do tytułów wyjątkowych, tworzą jakąś historię, jakiś początek. Gry, które starsi gracze nie są w stanie zapomnieć bo są częścią ich gamingowej historii oraz przypominaj czasy w których to wszystko się zaczęło. Do takich gier należy właśnie Flashback. Tytuł, który był przełomem jak na lata 1992 a to dzięki użytym animacjom, klimatowi oraz fabule. Tutaj nie liczy się cena, a sentyment oraz przeżycia

Tomala
Z nami od: 2018/08/28

Tomala

1 2

jak dla mnie to gra nie warta swojej ceny.

Yakoozy
Ride or die!
Z nami od: 2007/09/24

Yakoozy

2 1

Genialne wydanie, idealnie nadające się dla kolekcjonera do kolekcji :)