CENA: 159,90
144
90
Oszczędzasz 15,00
Wysyłka od 12,90 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Microids
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3760156485331
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat
:

Oddworld Munch's Oddysee Limited Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Oddworld: Munch’s Oddysee wchodzi w skład serii Oddworld, istniejącej od czasów panowania pierwszego PlayStation. O ile dwie początkowe części były dwuwymiarowymi platformówkami ze sporą ilością główkowania, tak omawiana pozycja przenosi nas do w pełni trójwymiarowego świata. Mimo to niezmiennie mamy do czynienia z niezwykle ciekawym i oryginalnym uniwersum zamieszkałym przez dziwacznych Mudokonów i Glukkonów.

Pierwsze skrzypce w opowiadanej historii oprócz znanego już Abe’a odgrywa niejaki Munch – ostatni przedstawiciel ginącego gatunku Gabbitów, próbujący walczyć o przetrwanie swojej rasy. Jego zadaniem jest odzyskanie jaj swoich „braci” i wysiedzenie ich, aby Gabbici mieli szansę przetrwać dłużej na tym świecie. Jego misja nie jest łatwa tym bardziej, że wszyscy na niego polują, a sam porusza się na wózku inwalidzkim. Pomaga mu jednak wspomniany Abe – znany z poprzednich odsłon przedstawiciel rasy Mudokonów.Jak nietrudno się domyśleć, dwójka bohaterów jest w pełni grywalna i odpowiednia współpraca między nimi często bywa kluczowa w pokonywaniu poszczególnych etapów. Rozgrywka stanowi połączenie platformówki z przygodówką i elementami logicznymi. W związku z tym często musimy radzić sobie z różnego rodzaju zagadkami, których rozwiązanie zazwyczaj prowadzi do celu, jakim jest portal umożliwiający przeniesienie do następnego poziomu. W każdej chwili możemy przełączać się między dwiema postaciami, naprzemiennie wykorzystując ich odmienne umiejętności.

Gra pierwotnie została wydana na pierwszego Xboksa, a dopiero po kilkunastu latach przeniesiono ją na inne platformy. Z tego względu grafika tej pozycji nie prezentuje się szczególnie olśniewająco, a w dodatku poszczególne krainy po jakimś czasie zdają się podobne do siebie. Nie zmienia to jednak faktu, że wirtualny świat ma swój zapadający w pamięć klimat, zachęcający do powrotu w to miejsce. Reedycja charakteryzuje się podwyższoną rozdzielczością i nieco poprawionymi teksturami.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Oddworld Munch's Oddysee Limited Edition" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.