149
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5030938124788
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Plants vs Zombies Battle for Neighborville Complete Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Teraz na Nintendo Switch, zmierz się z zabawnymi misjami i pokonaj epickich bossów w Weirding Woods, Mount Steep i Neighborville Town Center, aby zebrać medale i odblokować skandaliczne stroje. Imprezuj z maksymalnie trzema przyjaciółmi i wygłupiaj się w Giddy Park lub zanurz się w rozgrywce wieloosobowej 8v8 w Turf Takeover, pokonując przeciwników, wysadzając bomby gnomów, odbijając się na różowym mule - to najlepsza zabawa, jaką będziesz mieć od czasu krojonego chleba.Zabierz swój system wszędzie i przygotuj się na kopanie trawy w trybie offline i online w konflikcie roślina-zombie, który zaprowadzi cię na krańce Neighborville i z powrotem!

Cechy:
  • GRAJ ZE ZNAJOMYMI - Przygotuj armaty na soki i ruszaj do boju w sześciu sieciowych trybach wieloosobowych, w tym w intensywnej Arenie 4 na 4 w Funderdome. Ponadto możesz połączyć siły z ulubionymi osobami i w każdym trybie grać w trybie couch co-op na podzielonym ekranie.
  • REGIONY DARMOWEJ GRY I WIĘCEJ - Bitwa nabiera rozpędu dzięki trybowi Operacji i trzem regionom wolnej gry. Połącz siły z maksymalnie trzema znajomymi w regionie społecznościowym Giddy Park i odbij Weirding Woods, Mount Steep oraz Neighborville Town Center.
  • WŁĄCZ SIĘ W GIDDY PARK - Wskocz do Giddy Park z Dave Manor lub Zomboss HQ i stwórz drużynę lub stocz bitwę z przyjaciółmi w tym regionie społecznościowym. Wybierz się na strzelnicę, przejedź się na diabelskim młynie, połaskocz klawisze na gigantycznym pianinie lub od razu przystąp do walki.
  • GRAJ ONLINE LUB OFFLINE - odkryj Giddy Park, regiony swobodnej rozgrywki PvE i tryby gry prywatnej - a wszystko to bez połączenia z Internetem
  • STEROWANIE RUCHEM I MENU DOTYKOWE - Użyj sterowania ruchem do celowania, z pełną gamą ustawień, które możesz dostosować. Ponadto możesz korzystać z menu interfejsu użytkownika w całej grze, używając dotyku, np. do powiększania mapy i nie tylko.
  • RUX'S EMPORIUM I WIĘCEJ - Zdobywaj monety w grze tylko podczas gry i wydawaj je w Rux's Emporium, aby odblokować fajne przedmioty, postacie i atuty. Ponadto w każdej chwili możesz wybierać spośród wszystkich 12 Map Nagród i wchodzić z nimi w interakcję. Zdobywaj i wymieniaj Prize Bulbs na nagrody nie do zdobycia!

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Plants vs Zombies Battle for Neighborville Complete Edition" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.