149
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5030938124788
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Plants vs Zombies Battle for Neighborville Complete Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Teraz na Nintendo Switch, zmierz się z zabawnymi misjami i pokonaj epickich bossów w Weirding Woods, Mount Steep i Neighborville Town Center, aby zebrać medale i odblokować skandaliczne stroje. Imprezuj z maksymalnie trzema przyjaciółmi i wygłupiaj się w Giddy Park lub zanurz się w rozgrywce wieloosobowej 8v8 w Turf Takeover, pokonując przeciwników, wysadzając bomby gnomów, odbijając się na różowym mule - to najlepsza zabawa, jaką będziesz mieć od czasu krojonego chleba.Zabierz swój system wszędzie i przygotuj się na kopanie trawy w trybie offline i online w konflikcie roślina-zombie, który zaprowadzi cię na krańce Neighborville i z powrotem!

Cechy:
  • GRAJ ZE ZNAJOMYMI - Przygotuj armaty na soki i ruszaj do boju w sześciu sieciowych trybach wieloosobowych, w tym w intensywnej Arenie 4 na 4 w Funderdome. Ponadto możesz połączyć siły z ulubionymi osobami i w każdym trybie grać w trybie couch co-op na podzielonym ekranie.
  • REGIONY DARMOWEJ GRY I WIĘCEJ - Bitwa nabiera rozpędu dzięki trybowi Operacji i trzem regionom wolnej gry. Połącz siły z maksymalnie trzema znajomymi w regionie społecznościowym Giddy Park i odbij Weirding Woods, Mount Steep oraz Neighborville Town Center.
  • WŁĄCZ SIĘ W GIDDY PARK - Wskocz do Giddy Park z Dave Manor lub Zomboss HQ i stwórz drużynę lub stocz bitwę z przyjaciółmi w tym regionie społecznościowym. Wybierz się na strzelnicę, przejedź się na diabelskim młynie, połaskocz klawisze na gigantycznym pianinie lub od razu przystąp do walki.
  • GRAJ ONLINE LUB OFFLINE - odkryj Giddy Park, regiony swobodnej rozgrywki PvE i tryby gry prywatnej - a wszystko to bez połączenia z Internetem
  • STEROWANIE RUCHEM I MENU DOTYKOWE - Użyj sterowania ruchem do celowania, z pełną gamą ustawień, które możesz dostosować. Ponadto możesz korzystać z menu interfejsu użytkownika w całej grze, używając dotyku, np. do powiększania mapy i nie tylko.
  • RUX'S EMPORIUM I WIĘCEJ - Zdobywaj monety w grze tylko podczas gry i wydawaj je w Rux's Emporium, aby odblokować fajne przedmioty, postacie i atuty. Ponadto w każdej chwili możesz wybierać spośród wszystkich 12 Map Nagród i wchodzić z nimi w interakcję. Zdobywaj i wymieniaj Prize Bulbs na nagrody nie do zdobycia!

Zobacz także

Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Konsole Switch
sprawdź ofertę
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Plants vs Zombies Battle for Neighborville Complete Edition" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.