<
139
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Just For Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3700664527499
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Fantasy Friends Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Gra toczy się w przepięknym lesie fantasy, w którym wszystko jest możliwe! Z pomocą Aurei, magicznej wróżki, zaopiekujesz się 12 nowymi uroczymi przyjaciółmi! Dbaj o nich i daj im całą miłość, jakiej potrzebują. Jeśli to zrobisz, twoje zwierzaki dorosną i będą się z tobą bawić!Im bardziej się o nie troszczysz, sprawiając, że są szczęśliwe i zdrowe, tym więcej zdobywasz many. Użyj swojej many, aby zdobyć nowe stwory, kup im nowe ubrania lub nawet fajniejsze zabawki do zabawy i udekoruj las niesamowitymi zabawnymi przedmiotami!

  • Od latającej pandy po tęczowego jednorożca - odkryj 12 niesamowitych stworzeń, które pokochasz do przytulania i zabawy. Gdy tylko się wyklują, wszystkie będą wymagały Twojej uwagi
  • Każde zwierzę potrzebuje określonej żywności, którą będziesz musiał wyprodukować. Każdy z nich mieszka we własnym domu i ma oryginalną grę, którą lubi najbardziej. Baw się dobrze, poznając je wszystkie!
  • Zbierz setki kolorów i skórek dla swoich zwierzaków i rzuć wyzwanie znajomym, aby zobaczyć, kto będzie miał najbardziej wyjątkowe stworzenia. Znajdź te najrzadsze jako pierwszy! Kup fajne akcesoria (czapki, okulary przeciwsłoneczne, wstążki itp.), Aby dostosować każde ze swoich zwierząt!
  • Udekoruj las we własnym stylu pięknymi budynkami, roślinami i magicznymi przedmiotami! Niektóre z nich mogą Cię zaskoczyć
  • Losowe magiczne wydarzenia mogą się wydarzyć w dowolnym momencie… Możesz zarobić więcej many, a nawet zdobyć ekskluzywne skórki!

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Fantasy Friends" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.